AR 159 TI 2,4 Q-tronic

#1
Soetatud ca. kuu aega tagasi ja avastamist on veel palju. Ülemineku 166-lt 159-le võtaksin selle isendi puhul kokku ühesõnaga SPORTLIK, jäik vedrustus ja väändemoment jätab 2,5 bensiinimootori varju. Kõige suuremaks miinuseks selle juures on ehk 19" veljed mis on küll ilusad, aga arvestades meie maarjamaa teid, siis sõidumugavus annab soovida :D
Väljalaske aasta 2008
Ls. 151 000
edasiviiv jõuallikas 2,4 r5 JTD mootor 147kW+ (kapotiall märgised Squadra tuning kahtlus on, et midagi sätitud antud firma poolt)
automaat Q-tronic
väliselt TI-pakett
sisu must nahk
lisadest kõik peale el. istmed :think: ka. ekraan(DVD)

Vigadest ülevaadet siis, kui olen vastavaid asutusi külastanud :angel:





Pilt
Pilt
Pilt

Re: AR 159 TI 2,4 Q-tronic

#5
Tundub, et seda massinat pole onnistatud terve TI paketiga, vaid on ainult oue ilusaid asju kruvitud.
Eelmises teemas jai veel lahtiseks, mis veel kaasneb TI paketiga. Kui mu malu ei peta, siis on spido plokk, istmed, rool, "full racing" pedaalikatted, spetsiomm nuppude ja naidikute ymbris, must lagi ja muud polstrid. Viimane vois olla ka aint lisavarustusena. Oues on karbilaiendid, veljed, vedrustus ja alumiiinumlook peeglikatted.
a.k.a Anthrax

Re: AR 159 TI 2,4 Q-tronic

#6
H.E kirjutas:Tundub, et seda massinat pole onnistatud terve TI paketiga, vaid on ainult oue ilusaid asju kruvitud.
Eelmises teemas jai veel lahtiseks, mis veel kaasneb TI paketiga. Kui mu malu ei peta, siis on spido plokk, istmed, rool, "full racing" pedaalikatted, spetsiomm nuppude ja naidikute ymbris, must lagi ja muud polstrid. Viimane vois olla ka aint lisavarustusena. Oues on karbilaiendid, veljed, vedrustus ja alumiiinumlook peeglikatted.

Täpselt, pakett on põhiosas väline ka. vedrustus. Sisustusest kahjuks ainult must lagi ja polstrid tulevikus plaanis mõned lisa vidinad juurde installida.

Re: AR 159 TI 2,4 Q-tronic

#7
Tuvastatud ka esimene tehniline viperus nimelt, siis kliimapump lekib. Täpset lekke kohta veel ei tea, aga tundub, et kuskilt vooliku vahelt ehk piirdub asi tihendi vahetusega.
Siinkohal on igasugune info antud valdkonnas tegelevate ettevõtete, asutuste osas tere tulnud(ideaalis L-Eesti piirkond).

Terv

Kahro

Re: AR 159 TI 2,4 Q-tronic

#8
Kahro kirjutas:Tuvastatud ka esimene tehniline viperus nimelt, siis kliimapump lekib. Täpset lekke kohta veel ei tea, aga tundub, et kuskilt vooliku vahelt ehk piirdub asi tihendi vahetusega.
Siinkohal on igasugune info antud valdkonnas tegelevate ettevõtete, asutuste osas tere tulnud(ideaalis L-Eesti piirkond).

Terv

Kahro
www.jaad.ee
Alfaholic since 1997

Re: AR 159 TI 2,4 Q-tronic

#9
Väga tubli komplekt.
Ainult 2 puudust - üks Q on üle ja 4Q-d on puudu...;)

Enda jaoks ideaalne toode oleks 159 2.4 Q4 TI manuaal. Aga suht raske leida, eriti, veel kui tahta värvi, mitte halltooni. TI-pakett on ilmselt "must have" - just istmete ja tumeda lae tõttu. Ainuke mure koht on veljed, kuigi idee järgi peaksid istuma ka miskid erimõõtu 17..18 tollised.

Re: AR 159 TI 2,4 Q-tronic

#12
jopski kirjutas:Väga tubli komplekt.
Ainult 2 puudust - üks Q on üle ja 4Q-d on puudu...;)

Enda jaoks ideaalne toode oleks 159 2.4 Q4 TI manuaal. Aga suht raske leida, eriti, veel kui tahta värvi, mitte halltooni. TI-pakett on ilmselt "must have" - just istmete ja tumeda lae tõttu. Ainuke mure koht on veljed, kuigi idee järgi peaksid istuma ka miskid erimõõtu 17..18 tollised.

Ise olen käikude lappamisest juba väsinud ja Q-kast on vägagi meeltmööda ainult, et nelivedu teeks asja tõesti pisut huvitavamaks talve kohapealt ka praktilisemaks :) Isegi otsin talveks 17-18 tollist velge alla millele saaks pisut kõrgema profiiliga rehvi peale asetada tagamaks mugavama ja sujuvama liikumise. Suvel annab ehk kõige efektiivsema look-i 19 tolline originaal TI velg millega saab ilusti kenasti iga lohu ja augu teel üle lugeda(ilu nõuab ohvreid) :twisted: Huvitav mis nende 18 tolliste replicate hind olla võib? Kui õieti mäletan, siis 19 tolliste ring on sinna 2k kanti.

Küsimus suurele ringile: kui suur ja keeruline ettevõtmine on multi func. rooli installimine?

Re: AR 159 TI 2,4 Q-tronic

#13
:hi:

multifunc rooli lisamine on väga lihtne (kui Sul on olemas rool ja autol on olemas roolilt juhtimise valmidus -> 159 puhul nagu võiks ka kaabeldus juba oodata). Kui kaableid ootamas ei ole, siis on see üpris suur ettevõtmine :roll:

Muidugi kui sul stereo hardwire juhtimist ei toeta, siis on see veel suurem ettevõtmine. Ehk siis, kui rool on "üle", võid proovida aga rooli ostma esimese hooga ei kipuks (tihtipeale killitakse tehases "lisavarustuse valmiduse" soft selliselt ära, et selle taastamine on suhteliselt ebatõenäoline)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: AR 159 TI 2,4 Q-tronic

#14
Kahro kirjutas:Tuvastatud ka esimene tehniline viperus nimelt, siis kliimapump lekib. Täpset lekke kohta veel ei tea, aga tundub, et kuskilt vooliku vahelt ehk piirdub asi tihendi vahetusega.
Siinkohal on igasugune info antud valdkonnas tegelevate ettevõtete, asutuste osas tere tulnud(ideaalis L-Eesti piirkond).
http://estpresto.ee/index.php?action=page&id=289

Aadress Tartus Riia 138, politseimaja/diivaniparadiisi taga.
Sõbralik suhtumine, kiire ja korralik töö (igast imeasju tegid mul) ja mõistlik hind.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)