üldse ei muretse

üldse ei muretse
ts wrote: ↑15 Jun 2019, 09:19Valmistume jaanipäevaks (filtrid, esimesed pidurid ja käsipiduritrossid ning nipet-näpet veel ootavad autos).
Eelmine nv sai algusest peale häirinud asi ära vahetatud (uued ühegi märkega numbrialused said külge).
Ja küsimus - kas keegi oskab öelda, mis imevahenditega maki ekraaniga maki kätte saab (mul on cdboxis võõrad plaadid, mis ootavad õigusliku omanikuni jõudmist aga ma ei tahaks boxi ära lõhkuda.)
Mul on olemas peaaegu mõõdus eemaldamise vardad aga nendega ei teinud makk liikuma hakkamise nägugi (kas need peavad siis päriselt mm täpsusega olema?)
Tegemist on siiski turvalisusega seotud lisafunktsiooniga, et vältida igasuguste poolt luugi avamist. Puldil olev nupp on pelgalt mugavusfunktsioon. Kui puldil topeltklõpsu teed, avaneb ka mootoriruumi luuk, aga ka see on mugavuse vältimiseks välja lülitatud. Kolme klõpsuga pidi ka klaasipesuvedelikupaagi kork avanema.. aga pole autot, millega testida.
Return to “159/Brera/MiTo/Giulietta”