Re: Giulietta QV 1.8 173kw

#31
Sai siis summuti süsteemis tagumine pütt ära vahetatud Ragazzon H2 sportsummuti vastu. Tegin ka väikse videovõrdluse: https://youtu.be/9lzDzayRp38
Mõnusalt on sellist mahedat madalat bassi kohe hääles juures. Kui summuti korralikult kuumaks ajada siis teeb veel paremat häält :D Eks kunagi vaatab, kas raatsib keskmise toru ka ära vahetada.
Järgmiseks plaanis õhufilter vahetada K&N sportfiltri vastu, see mida võib pesta :P

Re: Giulietta QV 1.8 173kw

#37
valmarv kirjutas:
09 Dets 2020, 19:37
Ebays tahavad vana rooli vastu saada, vähemalt need mida ma leidnud olen.
RaidoSV kirjutas:
08 Dets 2020, 22:36
valmarv kirjutas:
08 Dets 2020, 20:36
Ega kellegil ei ole sellist Giulietta rooli pakkuda
Pilt
või äkki teab kust saada?
Ebay
Tere, kas otsid veel? Mul oleks pakkuda Stelvio QV carbon flat bottom rool. See on Giuliettaga plug&play, lihtsalt airbagi pead juurde leidma.

Re: Giulietta QV 1.8 173kw

#39
valmarv kirjutas:
08 Jaan 2021, 22:31
RaidoSV kirjutas:
07 Jaan 2021, 23:30
valmarv kirjutas:
09 Dets 2020, 19:37
Ebays tahavad vana rooli vastu saada, vähemalt need mida ma leidnud olen.

Tere, kas otsid veel? Mul oleks pakkuda Stelvio QV carbon flat bottom rool. See on Giuliettaga plug&play, lihtsalt airbagi pead juurde leidma.
On sul pilti ja mis hinnaga?
Kasutatud, aga korralik. Nupud tulevad kaasa, labad mitte.
Pilt

Re: Giulietta QV 1.8 173kw

#40
RaidoSV kirjutas:
09 Jaan 2021, 12:29
valmarv kirjutas:
08 Jaan 2021, 22:31
RaidoSV kirjutas:
07 Jaan 2021, 23:30


Tere, kas otsid veel? Mul oleks pakkuda Stelvio QV carbon flat bottom rool. See on Giuliettaga plug&play, lihtsalt airbagi pead juurde leidma.
On sul pilti ja mis hinnaga?
Kasutatud, aga korralik. Nupud tulevad kaasa, labad mitte.
Pilt
Nuppudest ilmselt vist väga palju kasu ei ole Giulietta puhul? eriti start stop omast.

Re: Giulietta QV 1.8 173kw

#41
Kummaline anomaalia tuli ilmsiks, kui vajutan tagaklaasi soojenduse sisse siis koheselt lööb temperatuuri näidiku kõvasti miinusesse. Näiteks: eile kui meil siin Saaremaal oli umbes +3 kraadi sooja, siis klaasi soojenduse sisse lülitades näitas kohe -24. Kas kuskil võib mingi kummaline lühis olla, kus see temperatuuri andur üldse on, juhipoolse peegli all? Et kui peeglisoojendus ka tööle hakkab siis lööb lühisesse?

Re: Giulietta QV 1.8 173kw

#42
Jah - täpselt nii

Tõenäoliselt on kaabel viga saanud ja saab uitvoolu peale.

Temperatuuri andur töötab selliselt, et mõõdetakse sisendi ja väljundi takistuse erinevust

Võta peegel lahti ja vaata, mis seal paistab (see võib olla ka korpuse oksüdeerimisest vms'st tingitud)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Giulietta QV 1.8 173kw

#44
Lahendus on lihtne :D

Pead võtma vastu raske otsuse, et talveks ostad omale mõne maasturimoodi asja

Kusjuures ma ei saa siiani aru, kas teehooldajad päriselt arvasid oma eelarvetega, et lund ei tulegi enam kunagi :)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Giulietta QV 1.8 173kw

#45
Kuna teemaalgataja tundub Kuressaares liiklevat, siis sealsed tänavad on kõik sellises seisukorras, et kogu veermik töötab aastaringi 'overtime'.
Selle talve lumekoristus kõrvaltänavatel sinna otsa, siis mul on hea meel, et 156'ga enam sinna ei satu :D