Re: Giulietta QV 1.8 173kw

#3
Sul on pilt peidus kuskil parooli taga :)

kurjema hääle jaoks on teatavasti kaks varianti :
1. kas paigaldada sellel eesmärgil konstrueeritud väljalaskesüsteem :thumbup: või
2. installeerida mõned augud olemasolevasse trakti :mrgreen:
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Giulietta QV 1.8 173kw

#13
see küll jama, aga siis keskmine toru lihtsalt sirge tühi toru panna, see ikka lubatud, kuigi ma ei tea, kui palju see häält mõjutab, tahaks natuke ikka lärisevamat häält saada :)
ts kirjutas:
18 Aug 2019, 19:43
Meil ei ole legaalne :(

St võid paigaldada aga enne ülevaatust pead tagasi vahetama ;)

Re: Giulietta QV 1.8 173kw

#14
valmarv kirjutas:
18 Aug 2019, 20:15
see küll jama, aga siis keskmine toru lihtsalt sirge tühi toru panna, see ikka lubatud, kuigi ma ei tea, kui palju see häält mõjutab, tahaks natuke ikka lärisevamat häält saada :)
Enda kogemusest, siis keskmine otseläbi toru üksinda häält eriti palju ei muutnud, kõrgetel pööretel natuke võib olla oli lärisevam aga mitte oluliselt.
Peale tagumise otseläbi püti paigaldust muutus heli juba tuntavalt. Kui on soov saada lärisevam saund, siis tuleb nii keskmine kui viimane pütt sportlikuma vastu vahetada, kuna see originaal viimane pütt summutab ka keskmise otseläbi toru paigaldamisega seda heli piisavalt, et jääda ikkagi pigem vaiksema poolseks, kui lärmakaks.
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Giulietta QV 1.8 173kw

#15
Milline see tagumine pütt võiks olla, midagi Ragazzoni valikust?
Alfa Romeo 33 kirjutas:
19 Aug 2019, 07:51
valmarv kirjutas:
18 Aug 2019, 20:15
see küll jama, aga siis keskmine toru lihtsalt sirge tühi toru panna, see ikka lubatud, kuigi ma ei tea, kui palju see häält mõjutab, tahaks natuke ikka lärisevamat häält saada :)
Enda kogemusest, siis keskmine otseläbi toru üksinda häält eriti palju ei muutnud, kõrgetel pööretel natuke võib olla oli lärisevam aga mitte oluliselt.
Peale tagumise otseläbi püti paigaldust muutus heli juba tuntavalt. Kui on soov saada lärisevam saund, siis tuleb nii keskmine kui viimane pütt sportlikuma vastu vahetada, kuna see originaal viimane pütt summutab ka keskmise otseläbi toru paigaldamisega seda heli piisavalt, et jääda ikkagi pigem vaiksema poolseks, kui lärmakaks.
cron