Re: Giulietta QV 1.8 173kw

#46
Nii on, kõrval tänavad on lausa kohutavas seisus.

Ilmselt peab vist jah talveks miski muu masina leidma aga asuure tõenäosusega sellist talve järgnevad 10 aastat jälle ei tule :D
kar kirjutas:
06 Veebr 2021, 10:59
Kuna teemaalgataja tundub Kuressaares liiklevat, siis sealsed tänavad on kõik sellises seisukorras, et kogu veermik töötab aastaringi 'overtime'.
Selle talve lumekoristus kõrvaltänavatel sinna otsa, siis mul on hea meel, et 156'ga enam sinna ei satu :D

Re: Giulietta QV 1.8 173kw

#50
Dynamic režiimis peaks neid segajaid vähem olema, kui oli normali peal siis mingi aeg üritas nagu tasakaalustada külglibisemist aga dynamic puhul ei saanud nagu aru, et oleks. Kuigi jah, 100% ei saa välja lülitada.
spark kirjutas:
18 Veebr 2021, 14:55
valmarv kirjutas:
14 Veebr 2021, 22:11
paar pilti ka jäärajalt. https://www.instagram.com/p/CLR0pF9J3Ka/
Kas sellel autol saab kõik sõidusegajad välja lüitada või tuleb kaitse eemaldada?

Re: Giulietta QV 1.8 173kw

#52
Kas on võimalik kuidagi auto ajus mõningad hoiatused kinni lülitada, näiteks nagu pidurite kulumise hoiatus? Klotsid ees täiesti läbi aga auto ei anna kuidagi märku. Äkki tulede kohta ka mingid hoiatused, et pirn läbi või miskit. 159 puhul olid igasugu asjad töös aga ma millegipärast ei taha uskuda, et giulietta qv versioonil neid pole.

Re: Giulietta QV 1.8 173kw

#53
Kindlasti ei ole võimalik piduritega seotud hoiatusi välja lülitada :)

Klotsiandurid on samuti sel olemas - võibolla ei ole piisavalt kulunud veel (või siis on ebaühtlaselt kulunud -brembode puhul ei ole see muidigi ülemäära tõenäoline )

Võid muidugi üle vaadata, kas andurid on ühendatud ...
Tegelikult ma olen normaalne....
cron