Alfa Romeo 159 1.9 JTS

#17
Ma silmasin teda juba eelmisel nädalal suht lähedalt kapott oli üleval ja pagass lahti :) Kahju ainult, et uued Alfa mootorid koleda plastikuga kaetud on :icon_thumbdown: Selline auto vääriks ilusamat viimistlust :icon_problem:
Aga mootorit nagunii keegi sõites ei näe ja ülejäänud kooslus on lihtsalt :icon_clap: veljed on ka "tihedad" (tight ing.k) :D

Alfa Romeo 159 1.9 JTS

#19
Ah, suur tänu pildi eest! :D Kui olin salongist lahkunud ning just koju jõudnud, siis korraga meenus, et pilte ei teinud. Või siis, et ei saanud teha aga unustasin paluda, et ehk keegi saaks pildi või paar teha. My iPhone suri ära üle-eelmisel päeval (tegi tarkvara uuenduse läbi iTunes'i ning kõik - aku ei pea vastu isegi 8 tundi stand-by's, muud jamad) ja seega endal puudusid käepärased vahendid tol hetkel :)

Velgede osas olen ise üllatunud sellest, kui head nad tegelikkuses välja näevad. Kui ma sain meili teel pildid ning pidin valima, siis nendel piltidel paistsid nad kui tavalised sirgete kodaratega tumedad veljed, umbes sellised, nagu mul praegu on. Kuid kui ma neid nägin, siis see oli tore üllatus - väga ilusad. Neil lausa selline kuju, et isegi seistes tundub, nagu oleksid nad liikvel.

LISA: teadjamad inimesed on vist juba silmanud, et see 8C värv ning 8c veljed, millest jutt käis, pildil kohe kuidagi silma ei paista. Kahjuks ei läinud nende kahe asjaga nii, nagu sai plaanitud ning loodetud, esinesid mõningad "komplikatsioonid" ja lõpptulemusena pidi need asendama teistega. Kuid minu arvates see lõpptulemust ei kahjustanud :D

Alfa Romeo 159 1.9 JTS

#21
Sain ta siis kätte, lõpuks. Alfa Romeo 159 TBi koos Ti paketiga. Mulje on.. raske kirjeldada hetkel, nii suurepärane :icon_thumbup: Täiesti teine "fiiling" ning tunnetus, täiesti teine masin. Paljud asjad paistavad samad ning samas on kõik nii erinev.

Mingil hetkel pean tegema uued pildid ning siis uue teema avama, selle teema siin saab vist kinni panna, see auto enam ei ole minu käes. Hea on, et tal on juba uus omanik ning loodetavasti saab nende kooselu olema sama kena ja muretu kui minul oli.

Alfa Romeo 159 1.9 JTS

#23
Parimat,
159 on kadestamisväärne auto.
Ülivõimsalt kõige ilusam auto üldse. Õnne, jaksu ja muretuid kilomeetrid.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Alfa Romeo 159 1.9 JTS

#25
:icon_hi:

kas Sa sõidad siiamaani kiledes autoga või on meile veel üks TI taevast kukkunud :mrgreen:

nägin eile hommikul kiledes (paistis TI paketiga) punast 159-t K-rauta parkla tagaotsas :wink:
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo 159 1.9 JTS

#27
ts kirjutas:nägin eile hommikul kiledes (paistis TI paketiga) punast 159-t K-rauta parkla tagaotsas :wink:
Luurajad igalpool väljas :icon_crazy:

Aga selle auto koopiaga tegu tõesti, veljed ainult 19" ning helepruun nahksisu - 159 TI 1750 TBi :twisted:
Pilt
P.S. Vhailor peaks tegema uue teema, kuna ta tegelikult ei sõida juba ammu selle 1.9 JTS'ga

Lugupidamisega,

Kalvi Nõmme

Alfa Romeo 159 1.9 JTS

#29
Ma pean tegema mõned uued pildid peale seda, kui olen autot puhastanud, uue teema jaoks ja puha :) Minu vana JTS'i uus omanik olevat ka selle foorumi külastaja, väga harv küll, seega ei ole kindel, et tema selle teema üle võtaks. Igal juhul on mu JTS liikvel, mitte ei seisa mingil platsil, see on peamine. Auto on mõeldud liikumiseks, eriti AR.