Alfa Romeo 159 SW, 2006, starfild

#92
Mul jäi seda lugedes kummitama üks asi... Et kui auto viidi suurde hooldusesse, miks siis peale selle tehtud "kontroll" tuvastas pidurite hooldusvajaduse jms? Kas Alfal ei käi pidurite kontroll ja vajadusel remont "hoolduse" alla? Sama jutt tolle stabika otsa kohta.

Või siis on too sõnastus seal selline igerik, et ma lihtsalt ei saa aru asjast õigesti.
Eesti Saabiklubi ja foorum

Alfa Romeo 159 SW, 2006, starfild

#93
Kas need asjad oleks pidanud tuvastama nagunii hoolduse käigus, meibi... eks nad tegid seda, mida ma tellisin, kuna ma palusin 180k hooldust ja 30 punkti kontrolli, siis seda ka tehti :) . Eks see paber maksab...

Miks neid korda ei tehtud on see, et kuna kohustuslikud asjad läksid nagunii nii kalliks, siis lihtsalt ei olnud võimalik KÕIKE ära teha. Palusin hoolduse käigus ilmnenud lisakuludest mind teavitada ja otsustasin, et lükkan natuke edasi.

Alfa Romeo 159 SW, 2006, starfild

#94
Kurat, nagu oleks aastaid truult teeninud koera magama lasknud panna... :cry:

Auto läks Tartusse. Heasse perre. Uus omanik on kange Saabipisikuga olnud aastaid, nüüd sai Alfaviiruse ka külge.
Tõenäoliselt astub ta ka siia foorumisse, kui robotid pole seda ära vallutanud.

Ise asun otsingutele (esialgu parema elu), et alfavaba periood liiga pikale ei veniks.
Pilt