Alfa Romeo 159 SW, 2006, starfild

#1
Nagu sõber kommenteeris - ainult valge mees astub kaks korda sama reha otsa....

Nii ta siis läks. Ostsin omale jälle Alfa. Seekord, et oleks kindel, siis ekstra suure läbisõiduga :)

2,4 jtd, 147 kw, automaat, 2006 aasta. Eestisse jõudnud 2010 alguses prantsusest ja olnud hooliva omaniku käes. Foorumis vist ei figureeri, aga suhteliselt alfist. See 159 läkski tal Pilotisse Giulietta vastu. Varemalt olla ka veel GT menüüs olnud. Kenasti on autot hoitud küll, seda ei saa salata. Täielik komm.

Läbisõit? 152K.... Piloti poolt enne müüki vahetatud roolilatt ja pihustid. Sõites tundub kõik vaikne, ei kolise, ei nagise. Saate aru, ei saanud seda ostmata jätta, saate ju... või siis ei saa :reading:

Eks ma olen siis nüüd elavaks näiteks, kuidas on sellise läbisõiduga Alfat pidada :) Stay tuned!
Pilt
Pilt
Viimati muutis starfild, 13 Sept 2011, 16:01, muudetud 6 korda kokku.

Alfa Romeo 159 SW, 2006, starfild

#2
:icon_hi: ilus ka kena ...
jääme siis ootama auto lagunemist :twisted: "nael kummi ja keps värske õhu kätte"

Edit: proovi nii, et teed pildi lingi aktiivseks ja vajutad üleval reas "Img" ikoonile ...
Viimati muutis spark, 12 Sept 2011, 23:27, muudetud 1 kord kokku.
Seitsekümmend Viis

Alfa Romeo 159 SW, 2006, starfild

#4
spark kirjutas::icon_hi: ilus ka kena ...
jääme siis ootama auto lagunemist :twisted: "nael kummi ja keps värske õhu kätte"

Edit: proovi nii, et teed pildi lingi aktiivseks ja vajutad üleval reas "Img" ikoonile ...
Asi selles siis vist, et mul on need pildid ilgelt suured. Tuleb küll, aga ainult umbes 5ndik pildist on näha :)

Alfa Romeo 159 SW, 2006, starfild

#12
Kui lased kuskil garaazis teha, siis võibolla jah. Lähed kuhugile pädevasse kohta siis ei juhtu 99.999% tõenäosusuega midagi.

VKM Motorsis saab sellele mootorile teha, nende partneri chiptuuningu valikus on olemas see mudel olemas:
Alfa Romeo 159 939 2.4 JTD Multijet Diesel :
Võimsus
Esialgne: 200 PS/147 kW
Pärast: 232 PS/171 kW
Vahe: 32 PS/24 kW

Väändemoment
Esialgne: 400 Nm
Pärast: 455 Nm
Vahe: 55 Nm

Tippkiirus
Esialgne: 226 Km/h
Pärast: 235 Km/h
Vahe: 9 Km/h

€ 579,00

Täiesti arvestatav tulemus on olemas. :butt:

Alfa Romeo 159 SW, 2006, starfild

#13
Slicer kirjutas:Kui lased kuskil garaazis teha, siis võibolla jah. Lähed kuhugile pädevasse kohta siis ei juhtu 99.999%
Härra andis garantii. :icon_hi:
a.k.a Anthrax

Alfa Romeo 159 SW, 2006, starfild

#15
Pole veel kuulnud, et kui lased profil teha siis midagi perse läheb, see 0.001% on alati, et ei lähe nii nagu vaja. Pool AO foorumit on lasknud omal nii diisleid kui bensukaid chippida. Kõik on tehtud tegiate tuuning "garaazide" poolt, ei ole keegi seal nende töö üle kurtma hakanud, just räägitakse seda varianti, et oli mingi pask chiptuuning enne peal ja nüüd siis ÕIGE mehe kätte antud , kus tulemuseks on parem auto kui tehasest!. Seega omapoolse garantii julgen küll anda :doublefu:
Aga tõenäoliselt kui sellist asja lasen ise teha siis saadaks oma chipi ise ka Inglismaale, mitte et ma VKMi ei usaldaks, vaid saab soodsamalt kui 500eurot ja seal juba mitmekordne kogemus olemas Alfade chippimisel, erinevad remap "profiilid" kohe varnast võtta.
cron