Alfa Romeo 159 SW, 2006, starfild

#31
1800 km. Köik töötab (valetan, tagaaknale ei jõua miskipärast aknapesu vedelik). Vaimustus jätkuv. Ja kõik kiidavad. Disaini ja välimust üldiselt. Ei usuta, et 150K läbisõitu ja 5a vanust. Ei nagise, ei kolise. Pääsesin ka lõpuks maanteele... :icon_roll:

Üks murekoht on, millest Pilotisse ka kirjutasin. Mingi kõrin või kuidas iganes seda häält nimetada, on mootori juures sees. Ja see ei ole tüüpiline diisli "lagin". Kostub vahel teravamalt, vahel vähem, aga alati just kiirendades või kiirust hoides. Kui gaas maha lasta, kaob ära. Näis, mida välja pakutakse.

Ja eile suri tagurdamisel kaks korda välja. Pool-külma mootoriga. Aga loodetavasti oli see mingi hetkeline error.

Alfa Romeo 159 SW, 2006, starfild

#32
(valetan, tagaaknale ei jõua miskipärast aknapesu vedelik).
see on ainult pluss. siis ei teki autole vedeliku kuivamisest koledaid jälgi. :icon_thumbup:

Alfa Romeo 159 SW, 2006, starfild

#33
3300 km. Still going... keskmine kulu 8,6....

Raplas ringiaeg 1min 00sek 70 sajandikku.

Tõeline itaalia autodisainer vist eriti narsaani ei limpsi ja poob ennast oma pimesoolega üles, ainuüksi kuuldes sõna Coca-Cola või sooritab kogu tiim kollektiivse seppuku, mõeldes sõnaühendile "take-away kohv"... igatahes mingi teema on neil topsihoidjatega autos. Kui 156'l olid nad marketingitiimile jalaga kubemesse äsanud, öelnud, mida nad sellisest travestiast, nagu autos joogitarbimine arvavad ja peitnud mingid ümmargused õõnsused kindalaekasse (kui sedagi, ei mäleta enam), siis 159 puhul on nad marketingile õelal muigel öelnud, et "jaa, tuleb tuleb, ärge muretsege, muidugi tuleb" ja siis teinud käetoe juurde topsihoidja, mille süvis on tervelt 1cm, ehk, et seal paigal püsib midagi vaid nullkaldega aukudeta autobahnil ilma kiirendamata või pidurdamata... Statoilist saadud termostass ei mahu sinna üldse sisse :)

Amordikäik on nii lühike, et 4 inimesega sõites käis Piibe maanteel korra ikka selline pauk ära, et arvasin, et nüüd on korras kah. Tee lainetab seal muidugi nagu sügistormine Läänemeri.

<hulk kiidusõnu ja rahulolu vabal valikul>

Alfa Romeo 159 SW, 2006, starfild

#34
[OT]

:icon_think:

mismõttes take-away kohvi :mrgreen: üldiselt on ju keelatud roolis tegeleda kõrvaliste asjadega (nagu näiteks söömine ja joomine- eks enzineerid olid natuke ajast ees-> mõtle kui masendav kui autos on 10 topsihoidjat ja mikrolaineahi aga süüa ja juua roolis ei saa)

P.S. ei ole ma üheski Alfas näinud kohta, kuhu saaks toetada joogi või söögi (maksimaalselt mugav on 156- seal saab keskkonsooli tervelt 100g paki pähkleid toetada :mrgreen: )

p.p.s. selle vastu aga on rohtu (sõitmine ei ole küll väga mugav aga)
Pilt
Pilt
P.P.P.S. aga alati võib autos söömiseks/joomiseks võtta selleks ettenähtud masina
Pilt
Pilt
Pilt
[/OT]
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo 159 SW, 2006, starfild

#35
heh, heh, ma seda piibe maantee lõiku tean küll, viisin kord zakalwe punasega ema ja vennapoja panojärve äärde ujuma, tagasi tulin 110-ga... mütakas oli meeldejääv.

Alfa Romeo 159 SW, 2006, starfild

#36
starfild kirjutas:Täitsa..okei... :sherlock:

Ma kah, nagu totaalne petroseksuaal pargin oma koduhoovis autot nii, et oleks efektne ja ilus vaadata, esiots ikka väljapoole, rattad viltu ja nii. Kui koju naasen (tööl käin jalgsi) käib alati tuline jutt põuest läbi kui värava avan - MINU OMA! :)
Kulla kaim, pole ehk minu asi "tarka panna" kuid rattad viltu suretad oma veovõllide kaitsekumme... võid saada ootamatu ragiseva üllatuse osaliseks varem kui oleks oodata osanud;)

Alfa Romeo 159 SW, 2006, starfild

#38
Paar sõpra, tuttavat tegelevad elatise teenimiseks autoremondiga - neilt vahel ikka pudeneb terakesi. Selles kaitsekummi jutus tundub oma iva isegi olema - eriti temperatuuride alanedes, kui materjalide elastsus väheneb.

No ja seda kui viltu või otse nad on ei oska mina ju veebis hinnata eks ... sureb ilmselt siis kiiremini, kui rool põhjas pargid ja pea märkamatult siis, kui vaid vaevu on tajutav see pöördenurk - lõpeks elad 1 kord ja iga õlivahetuse käigus peaks normaalne töökoda sellise detaili surmaeelset seisundit märkama.

:icon_hi:

Alfa Romeo 159 SW, 2006, starfild

#39
Ma kuulsin, et istmed pidavat kuluma, kui peal istuda. Soovitaks kasutada istmekatteid: saadaval igas hästivarustatud hüpermarketis.
:butt:
a.k.a Anthrax

Alfa Romeo 159 SW, 2006, starfild

#42
Kui 156'l olid nad marketingitiimile jalaga kubemesse äsanud, öelnud, mida nad sellisest travestiast, nagu autos joogitarbimine arvavad ja peitnud mingid ümmargused õõnsused kindalaekasse (kui sedagi, ei mäleta enam), siis 159 puhul on nad marketingile õelal muigel öelnud, et "jaa, tuleb tuleb, ärge muretsege, muidugi tuleb"
Alfa 156 TI's on joogihoidja olemas. Lisaks sellel on hoidja veel reguleeritav vastavalt anuma suurusele.
Pilt

Alfa Romeo 159 SW, 2006, starfild

#43
kapa98 kirjutas:
Kui 156'l olid nad marketingitiimile jalaga kubemesse äsanud, öelnud, mida nad sellisest travestiast, nagu autos joogitarbimine arvavad ja peitnud mingid ümmargused õõnsused kindalaekasse (kui sedagi, ei mäleta enam), siis 159 puhul on nad marketingile õelal muigel öelnud, et "jaa, tuleb tuleb, ärge muretsege, muidugi tuleb"
Alfa 156 TI's on joogihoidja olemas. Lisaks sellel on hoidja veel reguleeritav vastavalt anuma suurusele.
Pilt

ohoh ....kohe lähen proovin enda Alfal ka :icon_thumbup:

Alfa Romeo 159 SW, 2006, starfild

#44
Huvitav, mitu "pauku" see vedrustus kannatab? Viimase 3 päeva jooksul kolm hirmsat litakat. Ja, käsi südamel, kordagi polnud tegu olnud kiiruse ületamisega. Viimane näiteks Suurtüki tänaval, suunaga Vanalinnast Kalamaja poole kiirusel u. 40 km/h.

Alfa Romeo 159 SW, 2006, starfild

#45
Kui veljed/rehvid terveks jäid, siis vast ei ole probleemi. Ise suutsin ühes löökaugus endal kunagi velje ja rehvi lõhkuda, aga siiani selle tulemusena küll midagi muud juhtunud ei ole.