AR 159 2,2 JTS '06 Passione

#16
Nonii...ässitasin hommikul punapea naabrimehe bemari kallale

Ei maksa hommikukohvi vahele jätta
http://forum.4x4.ee/alfa-romeo/phpBB3/p ... f=3&t=5281#

Pilt
Pilt


õnneks minor damage . Tulemuseks ligi tunniajane vestlus nii politsei kui ka naabrimehega, et kuradi ilus auto see alfa ikka ja kes tahaks endale ka aga ei julge kuna jätab äkki teeäärde jne jne jne.
Isegi keerulisemas olukorras tähelepanu keskel :P
'12 Giulietta QV/ '06 Brera Q4 / '96 GTV V6 TB

AR 159 2,2 JTS '06 Passione

#17
Kuna herr Antrax GTVd veel tagasi ei andnud siis pidi sügelevatele näppuddele midagi teha andma. Ja koledate keskkonsooli kriimudele lahendus nagu niksti.
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Päris hea tulemus. Ja koledad kriimud are no more
Nüüd veel natuke ühte õhutse katet puhastada ja jälle Such a nice place to be..

Mingil hetkel kui jälle näpud sügelevad siis teeb rooli osa ka ära. Aga värske ilme jälle salongil.

Vahepeal sai selgeks ka tõsiasi, et selle aastane eurotrip tuleb 159ga ettevõtta :thinking:
'12 Giulietta QV/ '06 Brera Q4 / '96 GTV V6 TB

AR 159 2,2 JTS '06 Passione

#20
Huvipärast võiks endalgi ära proovida, mis mul kulunud on võiks ära katta. Eriti ukse seesmised panipaigad ja see aknatõstukite nuppude alus. Kust ostsid, eBay? Mis möödus lehest piisas konsooli jaoks?

AR 159 2,2 JTS '06 Passione

#21
Minul ka huvi tekkinud selle kile vastu :) Meie Alfal on kunagi omanikuks olnud Saabastega Kass, mistõttu on need uksepolstri peal käivad plastdetailid (needsamad aknatõstukinupu paneelid) kriibitud. Kas see kile katab sügavamad vaod plastikul ära? Ja ega seda kilet vist kuidagi niiväikses koguses ei müüdagi, et ainult aknanupupaneele katta. Seega oleks tänulik kui ütled kus müüakse ja kas see paigaldamis tehnika on ikka nii keeruline kui videotes tundub?
Pilt
Pilt

AR 159 2,2 JTS '06 Passione

#22
Oleneb kui sügavad vaod. 1mm vast ei sega kuid 2mm võib mingi näpuga tuntav jõnks sisse jääda. Võibolla spary pahtliga natuke kriime täita ja siledamaks lihvida ja siis see peale. :icon_roll:

AR 159 2,2 JTS '06 Passione

#23
Pahtel ja lihvimine ka peast läbi käinud. Aga kui ülekleepimine ei õnnestu siis on detail rikutud. :icon_crazy: Ja alati on variant, et see carbon ei jää ilus seal.
Pilt
Pilt

AR 159 2,2 JTS '06 Passione

#24
Mis alfaga tegemist on?

Nad müüvad seda jah ruutmeetri kaupa ainult ja internetist üsna lihtsalt leitav. Palju on muidugi ka järeletehtud tavalist nn *kleepsu* mis ei painud ja ei kannata ka temperatuuri muutust ega niiskust

Paigaldamine on lihtne siledale pinnale aga kumerustega läheb raskemaks
'12 Giulietta QV/ '06 Brera Q4 / '96 GTV V6 TB

AR 159 2,2 JTS '06 Passione

#25
Slicer kirjutas:Huvipärast võiks endalgi ära proovida, mis mul kulunud on võiks ära katta. Eriti ukse seesmised panipaigad ja see aknatõstukite nuppude alus. Kust ostsid, eBay? Mis möödus lehest piisas konsooli jaoks?
Leidsin ka ProStokk' laost neil oli sees mingi osa

39EUR+km meeter ja on 1,22m laias rullis

Mul kulus GTV jaoks kuskil 1,5m
ja 159 jaoks nati vähem.

DiNoc'i leiab muidu ka hõbedase fiibriga GTA jaoks.
Hind on muidugi krõbe aga ta ei ole päris prosta imitatsioon vaid on fiibri tekstuuriga mis paindudes ei moondu eriti.
'12 Giulietta QV/ '06 Brera Q4 / '96 GTV V6 TB

AR 159 2,2 JTS '06 Passione

#26
Mõtlesin just, et hõbedane oleks päris hea keskkonsoolis, see must jääks mul liiga "kummaline" :lol:
eBayst saaks sellist "pintsliga tõmmatud" hõbedast pinda, mida keskkonsoolile panna. Musta värvi seesmised aknanuppude paneelid panna näiteks matt musta kilega, et jääks võimalikult originaal. Samas see hõbedane carbon tunduks vägagi huvitav, et keskkonsoolis kasutada. Õnneks on mul see keskkonsool tunduvalt väiksem kui sul ja võib katsetamiseks mingi poolemeetrise jupi osta, millest ei hakkaks kahju kui ei sobi siiski.

AR 159 2,2 JTS '06 Passione

#27
Ma ka tahtsin et jääks võimalikult originaali lähedane. Tegelikult üldse GTV jaoks ostsin sest 96 a plastik oli ikka vapustavalt kole ja sellega oli eelmine omanik ka korralikult kaost korraldanud. Aga kuna ka 159 paneelid olid hävingus siis igavustest proovisin ja pole paha tulemus. Aga kuna 159 paneele oli nii palju erinevaid siis näeb õnneks välja nagu peaks. Originaali carboni imitatsioon läigib tegelikult minu maitsele liiga palju.
'12 Giulietta QV/ '06 Brera Q4 / '96 GTV V6 TB

AR 159 2,2 JTS '06 Passione

#28
Aga kohe kohe siis selle aastane Alfatrip. Seekord siis Stockholm-Lübeck-Basel-Bern-Interlaken-Stelvio-Bergamo-Cinqueterra-Monaco-Arles-Barcelona-Genf-Nürnberg-Varssavi-Vilnius-Tallinn.

Nukker, et V6 maha jääb see aasta aga siis vähe ruumikamalt sedakorda. Eks näis kuidas paksuke mägedes käitub, mööda Bernardinot lennates ja Stelviol keerutab. Võibolla hüppab Itaalia järvede uurest ka läbi kus Bondi filmides õekesi päris mitu tükki rajalt maha võeti. Ühesõnaga Here we go again... Eks katsub siis pildikraamiga mitte kokku hoida. 8)
'12 Giulietta QV/ '06 Brera Q4 / '96 GTV V6 TB