Lancia Thesis 3.0i Emblema

#16
mrt kirjutas:Kui relee klõpsub siis ei tohiks ju andur olla, pigem mingi kontakt kuskil ei saa ühendust
noh ma ka loodan, et viga on lihtne, kuid mind paneb mõtlema veel selline asi, milleks ladu24.ee-s on Thesise paisupaagi kork müügis? kas see mingi kuluv jubin tal :S? Lihtsalt ma kunagi ammu nooruse lolluse pärast tegin Ford Scorpio 2.9 mootori remondi 11k eeki eest, kuid pärast tuli välja, et auto läheb keema, sest paisupaagi kork oli omadega läbi, mingi klapp ei töötanud korralikult.

Lancia Thesis 3.0i Emblema

#18
Slicer kirjutas:Mul on küll numbrialus läbi esimese stange kruvitud :) Muudmoodi see ju ei käigi :P
Või Lancial on spets kruviaugud stange sees?
numbrialus kruvidega küll, kuid ma mõtlesin ilma aluseta kinnitada, kuna numbrialus segab

Lancia Thesis 3.0i Emblema

#21
jaa, mul tuleb väike nostalgija peale selle autoga, nimelt olin ma fakto-s tööl kui esimene selline masin eestisse promo masinaks toodi, oli vist 2,4b, sai väike proovisõit ka tehtud aga erilist müügiedu eestis sellisele loota oli võimatu, sest vanas rahas maksis see ca 800t eeku

Lancia Thesis 3.0i Emblema

#22
supp kirjutas:jaa, mul tuleb väike nostalgija peale selle autoga, nimelt olin ma fakto-s tööl kui esimene selline masin eestisse promo masinaks toodi, oli vist 2,4b, sai väike proovisõit ka tehtud aga erilist müügiedu eestis sellisele loota oli võimatu, sest vanas rahas maksis see ca 800t eeku
vaatasin, konkreetse auto hind oli 65 000 EUR :icon_shocked: see vast tuleb üle milli vanas rahas

Lancia Thesis 3.0i Emblema

#23
nohjah, igast ime avatüüre püüti vanasti edutult eestis müüa, sai omalajal ka sangjongidega tegeletud, siis kaks promomasinat oli veel suht mõistlikud aga hinnakirjas oli ka stresch chairmann, mis maksis mill vanasrahas ja uskuke või ei aga mul õnnestus kohtuda ühtede inimestega kes isegi pidasid plaani seda tellida

Lancia Thesis 3.0i Emblema

#24
supp kirjutas:nohjah, igast ime avatüüre püüti vanasti edutult eestis müüa, sai omalajal ka sangjongidega tegeletud, siis kaks promomasinat oli veel suht mõistlikud aga hinnakirjas oli ka stresch chairmann, mis maksis mill vanasrahas ja uskuke või ei aga mul õnnestus kohtuda ühtede inimestega kes isegi pidasid plaani seda tellida
ma olen vist pervert, sest äiale sai ostetud eelmine aasta Ssang Yong'i maastur, ta suur mees, ja plaanis oli osta Range Rover LP38A, aga ta sinna ei mahtunud, ja ainuke maastur kuhu mahus oli Musso 2000 vla