Lancia Lybra SW 2.4JTD LX '00 - Aleks

#1
Oli mul selline Lancia
http://forum.4x4.ee/alfa-romeo/phpBB3/v ... f=3&t=5185

Nüüd poolaastat möödas, ja tulin selle peale, et oleks uuesti autot vaja, kuna teine laps ootel, ja naine peab millegiga sõitma (ise liigun iga päeva säästukaga F.Focus 1.4 gen 1).
Saan aru, et Itaalia masin peab olema bensiin mootoriga, eriti hea, kui on vähemalt V6 kapotti all. Aga kuna oli säästu autot vaja, siis langes valik disla mootori peale.

Ehk siis esmaspäevast Eestis ühe Lybraga rohkem.
2.4JTD 99kW 135HJ, 304Nm
5k manuaal
universaal kere
lisad: kompuuter, kliima, Bose tümps, Alcantara sisu, autopiloot, kärukonks, 4e el.akent jne. .
Pilt
Pilt
Pilt

Lancia Lybra SW 2.4JTD LX '00 - Aleks

#5
näiteks valgevenes olles tundus, et pooled autod on lanciad, nii taksod kui muud, ehk tundus, et seal on 1/3 autopargist lanciad, 1/5 alfad (145/6) ja siis ülejäänud margid, aga lahe auto, mul jääb igalhommikul tööle minnes kõrvale üks lybra sedaan-mis on ilmselt kordades haruldasem nähe eestis kui wagun

Lancia Lybra SW 2.4JTD LX '00 - Aleks

#6
supp kirjutas:näiteks valgevenes olles tundus, et pooled autod on lanciad, nii taksod kui muud, ehk tundus, et seal on 1/3 autopargist lanciad, 1/5 alfad (145/6) ja siis ülejäänud margid, aga lahe auto, mul jääb igalhommikul tööle minnes kõrvale üks lybra sedaan-mis on ilmselt kordades haruldasem nähe eestis kui wagun
sedaan on jah meie maal haruldasem, aga mulle oli vaja universaali :)