Konditsioneeri (lekke) parandus Tallinnas?

#1
:hi: Rääkige kogemustest konditsioneere parandavatest firmadest Tallinnas. Lasin hiljuti GTV'l konditsioneeri kontrollida, kuna ei toiminud. Kuidagi vaakumiga kontrolliti ja täideti. Toimis kojusõidul, nädalapärast enam mitte. Nemad garantiid ei andnud kuna neil puudusid vastavad vahendid, ehk siis omal riskil. Sooviks firma kontakti kes suudaks võimaliku lekke ka eemaldada. Aitäh.
Pilt
Pilt

Re: Konditsioneeri (lekke) parandus Tallinnas?

#4
guugeldasin ka nemad välja, eks teen proovi.

käisin kodulähedal ühes pisikeses remondiurkas. Seni on mehed head tööd teinud Mondeol vahetasid kliima pumba ära ja täitsid. Töötab kenasti. Aga sellega ütlesid kohe, et nemad ei paranda. Et lasevad vaakumi sisse pooles tunniks ja kui see midagi ei näita siis täidavad ära. Olin nõus, sain masina kätte töötas. Tänasin taevast et pumbad asjad toimivad. Sest olla sellel GTV'l müüja sõnul köik tibens tobend kaasa arvatud toimiv kont, talvel aga proovida ei saanud.

Isegi Infoauto andis mulle soovituse, et müü Mondekas maha ja talvel :D Siis pole remonti vaja. Nojah maitse asi. Mulle meeldib, et auto on korras. Lootsin odavamalt pääseda, aga näed alati ei lähe kõik nagu loodad.

Kont justkui ei rakendu üldse. Sest kojusõites klikkisin seda kondi klahvi ja mootor tegi teist häält kohe kui kont taga ja külma voogas. Nüüd kliki palju tahad. Natuke tehnikat mu mõistus lõikab ja arvan, et kui kont ei saa mingil põhjusel toimida (on tühi näiteks) siis ta ka tööle ei hakka. Seega lekib.
Pilt
Pilt
cron