Alfa Romeo Giulia Veloce 2.2

#1
Tere.

Siin on minu 2017 Alfa Romeo Giulia Veloce 2.2 Diisel, 210 hp AT8. Kohe peale selle mudeli välja tulemist olin kindel, et see on auto mida ma endale kindlasti tahan ja pean saama. Alguses tundus ka tavaline esiveoline okei aga see muutus kohe kui nägin kui lummavalt kena Veloce on . Hind muidugi oli see koht kus vaimustus vähenes. Vaatasin ka teisi autosid kuid lõpuks avastasin ennast ikka Alfade vahel valimas. Lõpuks jäigi nii, et polnud enam küsimus mis mark vaid pigem millisest riigist ja mis raha eest tasub tuua. Valik on suhteliselt kesine ja Eestis näiteks pea olematu. Muidugi keegi ei keela uut tellida aga ei näinud sellel pointi. Valikud olid enamjaolt liiga kaugel ja hetkel see karoona jama eriti lihtsamaks asju ei teinud. Auto sai soetatud lõpuks Soomest kuna elan enamus aja seal ning teise riigi auto arvele võtmine + muud kulud oleks arvatavasti läinud kallimaks.
Autost endast nii palju, et tegu on väga mõnusa ja mugava autoga. Hääl küll ei ole päris see mis võiks olla aga samas diislist raske midagi enamat oodata. Minek see eest on väga hea ja teistele jalgu ei jää. Tagumistel reisjatel võib olla üsna kitsas kui ise ees mugavalt istuda. Lisaks on naljakas see, et kui avada juhi uks siis iste sõidab taha poole ja tagumine reisja enam hästi välja ei pääse.
Asi mis ennast häirib on suunatule kang... Harjub ära aga kui kunagi tekib võimalus seda kuidagi ümber vahetada õigesti töötava vastu siis kindlasti seda ka teen. Muus osas nuriseda ei oska. Pilke auto püüab väga hästi. Nädalavahetusel näiteks tegid juhuslikud inimesed auto kõrval pilti.
Muuseas mainin veel, et see on minul kolmas Alfa Romeo . Eelnevalt oli 159 . Kes rohkem siin uudistavad teavad mis sellest autost sai. Teisena Alfadest sai ostetud üks hõbedane GT. .


Keegi rohkem infot tahab siis küsimused teele. :)

https://photos.app.goo.gl/hEhUqqyhEDtXQvZF9
Sa võid elada 100 aastaseks, kui sa loobud kõigest, mille nimel võiks nii kaua elada.
cron