mida kõike tehakse ...

#62
...nonii, olen mina näinud igasugu tagatiibu ja põhjavalgust, teibituuningut ja vinget polstrit, aga sellist FAKING UROODI pole ma veel näinud ja laks on seda valusam, et see täielik värd on valmis situtud GTV2000 baasil... dziisas maderfaking kraist, see on lihtsalt ebanormaaaaaaaaaaaaalne sigitis :cry: :evil: :cry: :evil: :cry: :evil: :cry: :evil: ...kuidas saab tulle üldse selline mõte ja vähe sellest see siis ka ajapikku valmis liimida... kus on viitsimist, sellel tootel tõsteti lisaks maha mootor ja käikar ning asendati 1,6 fiati kamaga, no tra ma ei või :!: :!: :!: ...haiged idikad


Pilt

Pilt

Pilt

mida kõike tehakse ...

#64
Reklaami mäletate?:twisted:



Kui nad said Hindustanist teha Peugeot206-e, elevandi abiga :roll: , siis asi see ei ole teha GTV-st mingi "popp ja noortepärane" ASI
Võib hästi ja targalt rääkida, aga veel parem on hästi ja targalt vait olla!

mida kõike tehakse ...

#65
Kui nad said Hindustanist teha Peugeot206-e, elevandi abiga , siis asi see ei ole teha GTV-st mingi "popp ja noortepärane" ASI


...mõnesmõttes jah, hindustanist tehti pegejott :) ...see oli indias, aga see alfamonster on egiptuses... et siis kaamel aeles otsas tõenäoliselt :P

mida kõike tehakse ...

#66
alfanatico kirjutas:see oli indias, aga see alfamonster on egiptuses... et siis kaamel aeles otsas tõenäoliselt :P


nuuh kaamel tegelikult ju kergem... seetõttu on näha sarnasusi originaaliga veel (aga jah... Selle pildikese peale mina EI LÄHE egiptusse, mitte kunagi vist :roll: )
Tegelikult ma olen normaalne....
cron