Alfa Romeo

#460
:icon_eh:

lugesin mõlemat uudist kolm korda ja ikka ei saanud aru, et mida seal siis nüüd öelda tahetakse :thinking:

Fiat restruktueerib oma tegevust täies ulatuses jätkuvalt (autode/veokitega on asi ühel pool, nüüd on käes aeg industriali reformimisel)

Alfa suurejoonelised plaanid hõlmavad kuut uute mudelit järgmise kolme aasta jooksul ja MiTo facelifti...

Kui nüüd loogiliselt võtta siis miks peaks Audi olema huvitatud margist, millel on kolm mudelit, tehas ja millega tuleb kaasa Magnetti Marelli :icon_crazy: kui selle kompoti müügisumma kasvab ulmeliseks (pealegi- mida paganat peaks Audi Alfaga peale hakkama... )
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo

#461
Vot ma ei oska nüüd öelda, et kui see tõsi oleks kas see oleks pigem hea või pigem halb. Täiesti kahe vahel.

Ühest küljest tahaks, et kogu Alfa Romeo majandus jääks Itaalaste kätte. Kuid samas on see lugu, et kui on juhtkonna-majandamise probleemid siis sama moodi jätkates võib Alfa Romeo ise endale karuteene teha, ning üldse ära tappa end. Praegune mudelivalik on selge näide sellest. 2 mudelit??? Isegi Ferraril on rohkem mudeleid. Okei tulevik on hetkel pisut helgem, kuid kuidas saab lubada sellist asja, et 159 võetakse tootmisest maha ning järglast talle Giulia näol pole oodata ei tea kui kaua? Isegi praegusel hetkel on väga ebaselge, mis see Giulia täpselt olema saab kuigi auto peaks 2014 olemas olema. Kogu sellise jama aitaks lahendada saksa ratsionaalsus.

Kui võtta näiteks Lamborghini, kes on täpselt samamoodi üle võetud audi/volkswagen AG poolt juba ammu, siis väliselt ju neid ei ole usku vahetama pandud või midagi taolist. Lamborghini on endiselt väga Itaalia, väga julge ennenägematu disain ning üldiselt selline nupust nikastanud olemus. Kuigi juhtimiselt ja äri poole pealt on läbi viidud muutused ja tulemuseks on rekord müügid. Audi lubas ka, et kasvatab Alfa Romeo müüginumbrid 4 kordseks kui nad üle võtavad, mis omakorda annaks aluse sellele, et bränd on jätkusuutlik ning saab lubada ka huvitavaid projekte ja katsetusi, võib-olla naaseb ka üks legendaarsemaid nimesid kogu võidusõiduspordisi ajaloos tagasi oma juurte juurde?

Kuid kõige selle juures ma ikka ei ole kindel kas ma tahaks näha golfi platformil Alfa Romeot :thinking:
cron