Re: Alfa Romeo

#532
Giulietta; giulietta sprint; Giulia, Giulia GTV; Spider
montreal; Junior zagato; Alfetta GTV; Sud; Sprint
33 (FL); 90 (Super); 75; 164 (FL QV); 155 (FL)
145 (FL); GTV (II); 156 (I); 166(I); 147 (FL)
GT; 159; Brera; MiTo; Giulietta
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Alfa Romeo

#533
Oled kolmanda rea 1 ja 3 pildi osas kindel?
Näeb pigem välja nagu 33 905(1)/907(3).
155 FL nina? Siuke asi on ka olemas? Ma küll ei pannud 93 ja 97 esiotsas erilisi muudatusi tähele...aga noh, praeguseks peaks sina seda paremini teadma:) Kõrvutiseisvana võrrelda või midagi. Detailid olid küll interchangeable.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Re: Alfa Romeo

#534
zakalwe kirjutas:Oled kolmanda rea 1 ja 3 pildi osas kindel?
Näeb pigem välja nagu 33 905(1)/907(3).
155 FL nina? Siuke asi on ka olemas? Ma küll ei pannud 93 ja 97 esiotsas erilisi muudatusi tähele...aga noh, praeguseks peaks sina seda paremini teadma:) Kõrvutiseisvana võrrelda või midagi. Detailid olid küll interchangeable.
Köh- täiesti kindel...
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Alfa Romeo

#536
veiks kirjutas:WB?
täpselt- 155 ninas oli algsega võrreldes kokku kolm muudatust - 1992/93 muudeti iluvõret sügavamaks ja augulisemaks (esialgu oli see triipudega ja samasugune, nagu südame sisu); 95 tuli kroomitud süda. WB puhul mingit muudatust peale laiemate tiibade ja Superi märgise välimusse ei tulnud.

Ehk siis ninade järgi on eristatavad kuni 93 algus:
Pilt
kuni 95 algus
Pilt
ja WB
Pilt
antud pildil on näha lai esimene tiib ja kerevärvi scudetto, seega antud aparaat paistab olema 95 aasta alguse masin, tõenäoliselt veel Nordiga

võrdluseks sama nurga alt kitsa kerega
Pilt
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Alfa Romeo

#538
veiks kirjutas:Naiss! Kusjuures ma ei tea mis keiss on aga igal hommikul kui õue astun, muutub 155 ainult seksikamaks. Aegu tagasi ei olnud selliseid tundeid...
tean seda tunnet täpselt :roll: hr Spada oskus teha suhteliselt tavapärase välimusega autod eriliseks on hämmastav (IMHO on ka delta II ja Kappa on sellised aparaadid, et igal vaatamisel tuleb nagu midagi juurde...OT: Vastuseks küsimusele- jah ka Lancia Kappa sedaan on sama disaineri käe alt tulnud, samas kui kupee on disainitud Centro Stiles ja universaal Pininfarinas /OT )

EDIT: lisamata jäi kõige olulisem 155- hr Spada lõplik visioon
Pilt

suurem pilt siin: http://coolcarswallpaper.com/wp-content ... a-1993.jpg
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Alfa Romeo

#539
veiks kirjutas:WB?
ahjaa...no muidugi.
Aga ärge tulge mulle ütlema, et erinevus on MÄRKIMISVÄÄRNE.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Re: Alfa Romeo

#540
Kui siin korra Kappast juttu tuli... keegi hirmsasti soovib siis võin enda oma edasi anda. Põrand-luuk, elekter-aknad ja turbo on ka veel küljes.
Kahju vaadata kuidas hea masin seisab.
155 Q4 / 159 jtdm / Kappa 16vT
cron