"Aia ääres seisab ja äkki on müügiks";

#1
:icon_hi:

Mõte siis selline, et teeme siia kleepsuteema, mille sisu on:
"Mul/isal/vanaisal/tuttaval/naabril/jne aia ääres seisab selline masin, mis äkki on huvitav"

Teema ajendatud sellest, et nii mõnigi Alfist on huvitatud mõnest masinast, mis on teoreetilsielt veel taastatav või mis saaks kiiremini liikvele, kui see õigesse peresse saaks.

ARK andmetel on meil muuseas arvel lademetes masinaid, mis on "uusklassikud", kuid mida kuskil näha pole olnud-> samas on neid viimasel kolmel aastal oluliselt vähenenud (enamik tõenäoliselt kas utiili või kuurinurka)...

mõned näited 2012 lõpust:
75-> 20tk
90-> 3tk
116 Giulietta-> 6 tk (!)
116 GTV -> 4 tk (neist üks V6, ülejäänud 2,0 Nord)
105 Spidereid kokku 12 (!)
905-> 24tk (!!!), neist 3 SW-d
907-> 19 tk (neist kolm SW-d)
164-> 67 tk (neist muuseas kaks Q4 ja üks 1 gen QV)
155-> 45 tk (Q4 muidugi ainult 1)

Lisaks sellele on veel registris huvitavaid itaaliapäraseid asju... mida kuidagi kuskil näha pole :roll: aga äkki pakuks kellelegi huvi :wink:
Tegelikult ma olen normaalne....

"Aia ääres seisab ja äkki on müügiks"

#9
ts kirjutas:seda teguri tänava "autolaadset asja" pole mõtet mainida :icon_silent:
alles pole sellest suurt midagi -@ laupäeval nähtud

GRRRRRR
Mul küsivad õpilased tunnis, mis mul käed jumala armilised on. Et kas käisin kaklemas kuskil.
No käisin jah...aga mitte inimestega.
Ja ukselingi eemaldamisest ajalugu vaikib.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

"Aia ääres seisab ja äkki on müügiks"

#10
Üks kaugelt vaadates ja pildile püütuna õige kõbusa olemisega 155 suvepealinna kallastelt. Loomu poolest vähe jänesena, pole ma päris ligi astunud ja tiiru peale teinud aga auto näeb esmapilgul tõesti hea kere ja korraliku värviga. Ligiduses platseerub veel paar autoromu, kuid antud isend ei ole vähemalt lähema 2a jooksul kaotanud enda küljest( taaskord : välisel vaatlusel) ühtegi juppi ega detaili. Need rattad olid juba ammu kadunud :D

Võibolla peaks nüüd õhtul Alfa pöördesse ajama, südame rindu võtma ja koera ning soolapüssi hirmu trotsides siiski ligemalt vaatama minema :sherlock: :D , ega
põhi alt ära pole kukkunud ja mootoriruum kassikõutside vihmavarjuna rakendust ei leia...
Pilt
Alfas are for nice people...

"Aia ääres seisab ja äkki on müügiks"

#11
albertini kirjutas:Üks kaugelt vaadates ja pildile püütuna õige kõbusa olemisega 155 suvepealinna kallastelt.
Värv on fugly. Ma polegi inetumat lahendust kohanud varem. Aga äkki saab sealt ukselinke:) Vasakut poolt, kuhu neid vaja oleks, muidugi näha pole...
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

"Aia ääres seisab ja äkki on müügiks"

#13
::itpnt::

huvi pärast käisin praegu üle viimase paari-kolme aasta müügikuulutused ja teemad jms 155 osas-> guess what... 45-st autost VÄHEMALT 9 on registris, kuid ei oma juba mõnda aega kehtivat ülevaatust :icon_think:

leitutest muuseas on ülevaatusega või äsja lõppenud ülevaatusega vaid 3 -> sealt tuletades võiks leida, et umbes 15-20 155-te on hetkel sõidukõlblikud või taastamisel (5 tk on enamvähem selged) ... ülejäänud surevad kuskil vaikselt :thinking:

:(

Sealt tuletades võiks järeldada, et aiaäärseid masinaid on kordi rohkem, kui

:( :( :(
Tegelikult ma olen normaalne....
cron