Re: "Aia ääres seisab ja äkki on müügiks";

#55
Sattusin mööda sõitma taas ning tegin pildi. :hi:
Huvitavad numbrimärgid, oskab keegi öelda mis riigi omad?
Iseeneseset tundus auto täitsa heas konditsioonis, koopaääred roosteta, karbid ka. Mõnes kohas siiski roostet leidus, näiteks tagaluugil, kuid muidu tundus täitsa tibens tobens isend.
Pilt
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: "Aia ääres seisab ja äkki on müügiks";

#57
ts kirjutas:kui ma ei eksi, siis on see mootoririkkega (kuskil olen seda mingil hetkel müügis näinud- kuram ei meenu kuskohas...)

number on kuidagi tuttava moega- ju see mingi Fääri saarte transiitnumber on (teeme ise stiilis)
Palju sellise masina eest maksta mis mootoririkkega on? :hi:
Kui ta Eestis arvel pole, siis võiks varuosadeks osta. Oleneb mis mootor aiste vahel on, mingit viidet pagasnikuluugil mootorile pole. :think:
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: "Aia ääres seisab ja äkki on müügiks";

#59
Jan1 kirjutas:Kas latt nii madalale langenud? Tahtsid ju uuemat. Pikka aega oli 2007 a. ostukuupäevaga 156 A24 2000 euriga pakkuda. Oli ilus ja sile. Selliseid rikkega rappeid tuleb pidevalt juurde ja aasta tal ka kuni 2001.
Ei, latt ei ole madalale lastud. See A24 müügil olnud 2007 aasta isend oli diisel ning 85kW mootoriga. Kuna mu läbisõidud ei ole nii suured, siis diisel ei ole väga otstarbekas. Päevas nii 20-40km ja seda mitte igapäev, mõni päev isegi vähem. Selliste läbisõitudega ei jõua mootorit eriti talviti soojaks sõita. Selles suhtes alla 100kW isendit ei taha jah, eelistaks veidi suurema võimsusega masinat. :hi:
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.
cron