uus Giulia

#2
süda aimab halba, aga loodab head... bertone ja giugiaro võiks tekitada minus tunde, et ma siiski tahan oma 156SW välja vahetada lõpuks... paksuke tuleb kindlasti :| ...aga peaasi, et süda oleks hea :) saab foori taga kõvatada vähemalt :reading:

uus Giulia

#3
:icon_wtf:

millllllegipärast mulle tundub, et keegi on räige apsakaga hakkama saanud :mrgreen:

ma kohe tahaks tõsimeeli näha kas see nüüd tähendabki seda, mida see tähendama peaks 8)

ehk siis paneme 1 ja 1 kokku NING:

sedaan
Pilt
kupee (bertone)
Pilt
ja kabriolett (pininfarina)
Pilt

ning edaspidi ka SW (Colli)
Pilt
Rääkimata siis Zagatodest (mida siis peaks kah tegema hakkama... histori juunõu)

8)

hing loodab, et tuleb jälle tagasi aeg, kus sama mudeli eri versioonid on erinevad, mitte unifitseeritud :mrgreen:

või siis tahaks näha, kuidas Giugiaro, Bertone ja Pininfarina samadest juppidest samasugused autod vormivad (see oleks isegi lahedam)
Tegelikult ma olen normaalne....

uus Giulia

#4
oi see vana sedaan giulia minu arust üks kõige ilusamaid autosid üldse ehk kui kunagi rikkaks saan siis selle ka ostan :D :D muidugi on saksas praegult üks tegemist vajav giulia 1600 euriga müügil(egas midagi 155 müüki :lol: )

uus Giulia

#5
Ise ootaks vist kõige rohkem pininfarina nägemust uuest cabriost. Aga mõte erinevatest autodest on väga tervitatav küll. Uue spideri juures jäigi siiani häirima et tee mis tahad no lihtsalt brera ilma katuseta nagu ka GTV>Spider. Mis muidugi ei tähenda, et tegemist oleks kummagi puhul olnud halva tulemusega.

Aga võiks olla midagi saledat mitte liiga retros kinni. (F 458 ja Uute Maseratide puhul ju õnnestus)

Loodame, et see kellegi kuri nali ei ole :D

P.S Jälle iga aastane jama, et ei jõua esimesi pilte Genfist ära oodata...
'12 Giulietta QV/ '06 Brera Q4 / '96 GTV V6 TB

uus Giulia

#6
SirKala kirjutas:muidugi on saksas praegult üks tegemist vajav giulia 1600 euriga müügil
no neid pakkumisi ikka leiab rohkem, aga ole hea ja karda selliseid pakkumisi, kui sul pole umbes 20-25 155 tagahoovis, mida müüa projekti rahastamiseks

giulia super on muidugi fantast kift auto... offtopp jehuu :icon_cop:

uus Giulia

#15
spark kirjutas:vaesed kile all olevad autod ...
kunagi vaatasin üht mosset oli teine aasta kile all olnud (ühe suve)
sisu hallitas, armatuuri plastosad olid kuumaga kuju muutnud, uste ja kapoti tihendid olid ära sulanud ...
true :oops: