Re: New Alfa Romeo Sedan arrives in June 2015

#211
Slicer kirjutas: Samas ma arvan, et kokkuvõttes mind ei häiriks kui neid lisasi pole seal sees.... :)
Mul on 500+ HP tagaveoline 50:50 kaalujaotusega mini ferrari :)
Usu, varsti hakkab häirima, see uue auto vaimustus on kiire kaduma. Kellel varem, kellel hiljem. Miski hetk nt pikal sõidul hakkad mõtlema, et ikka võiks parem sound olla, istmel võiks miski lisa reg võimalus veel olla jne.
Jah, kui masin aind rangelt rajapäevaks ja kord kuus pühapäeval kuuri alt välja, siis võib olla tõeliselt arhailine, puhas sõidurõõm, aga kui juba hakkab nagu igapäeva masinaks kujunema, siis miski hetk hakkab ikka närima, et ikka see ja too ja kolmas oleKS ka ikka võinud olla.

Pole omanuid sellist masinat veel, ehk võimsat, aga nn pereautodel olen seda täheldanud, nii enda peres kui sõprade seas. Just uue auto ostul, algul on tähtis, et saaks salongist odavalt kätte, ikka uus ju, aga u poole aasta pärast juba, krt vänta neid tagaaknaid, naine ei saa omale temp kõrval valida, iste ka liigub aind ette-taha jne. Ma seepärast ka opeli väljavahetamise edasi lükanud, mitte, et ma mitu korda pole Pilotis käinud, nemad mulle helistanud ja uue pakkumist koos vana ära ostmisega tehtud, aga.... :mrgreen: soovitud varustuses ja mootoriga on hind selline, et peab ikka 14x mõtlema rahulikult. Õnneks naine on juba aru saanud, et midagi pole parata, kui mees miskit pähe on võtnud :mrgreen: , aga hind.......... Lotoga võidan küll iga nädal ca 2 eur (ehk unustan alati pileti osta), vaatamata sellele peab pangast abi paluma, aga soovitud kompoti hind (mootor + varustus) on julm. Ja tean, et blanku ostes peksan pead vastu seina varsti - MIKS????
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Re: New Alfa Romeo Sedan arrives in June 2015

#212
Võin kohe öelda, et mul hetkel GTA's pole ka sellist varustust, mis näiteks tänapäeval poleks juba standardis. Ning ausalt öeldes- sellest mulle piisab.
Ainuke asi võiks olla parkimisandurid ja ekraaniga navigatsiooni värk. Kuid usun, et ka need on selles QV "säästu versioonis" olemas, kuna need nii tavalised asjad.
Mingeid elektriliselt reguleeritavaid ja soojendusega istmeid pole vaja. jms.
Kui oled harjunud 14.a vanade autodega sõitma, siis mingid mugavus asjade puudumine ei ole deal breaker. Samas kui vahepeal sõidad aastaid mingi 1-5 aasta vanuste sakslastega, kus on ei tea mis mugavus sees ja siis minna tagasi mingile toorikule- siis võib-olla on juba kannikad ära harjunud mingi massazi värgiga istme sees :P

Re: New Alfa Romeo Sedan arrives in June 2015

#214
krt ma jällegi olen avastanud et need autod millega ma pidevalt sõidan on 10-30vanad siis kaifin vändaga aknaid, sest igasugu el asjad kipuvad pekki minema, samas kui kvaliteeti tahan siis ikkagi ca 40-60a vanad autod on need millest saad aru milline üks auto kvaliteet peab olema - eriti siis kui sõidad sellisega kuhugi kaugele ehk ca 1-5000km-se tripi, alles siis saad aru kui suur hulk p.ska on need autod mida hetkel toodetakse

Re: New Alfa Romeo Sedan arrives in June 2015

#216
Kuna olen MotorTrend tasulise kanali vaataja siis tegin väikest piraatlust ja tõmbasin sealt alla 2 videot seoses Giulia QV'ga.
Panin oma Google Drive kontole. Ei tea kui kaua seal hoian neid, kuid hetkel saate vaadata :)

Head 2 Head võrdlus (Giulia QV vs BMW M3 Competition Pack 2017)
https://drive.google.com/open?id=0B5_T9 ... ndXRnpQZTg

Giulia QV 2017 review eraldi
https://drive.google.com/open?id=0B5_T9 ... zN0RmpaLVE

Re: New Alfa Romeo Sedan arrives in June 2015

#220
linnas olen näinud praeguseks vist kõiki Giuliaid (eriti tihti seda punast).

however- eile sõitis mulle enne Kaismat oleval alleel vastu hall Giulia - dämn... võiks öelda, et vastavalt taustsüsteemile on tegemist tegelikult palju ilusama autoga, kui salongis, parklas või Tammsaare teel :)
Tegelikult ma olen normaalne....
cron