PROGETTO 940 ehk 2010 Giulietta

#2
Tore uudis kindlasti! Kuid kui päris aus olla, siis need konkreetsed pildid mingeid väga erilisi emotisoone esile ei kutsu. :reading:.
Kui mingi fiesta vms kõrvale ajada siis jääks loomulikult alfa peale :)

Usun, et "in real life" kohtumine oleks kindlasti emotsionaalsem. :)

PROGETTO 940 ehk 2010 Giulietta

#9
Hea on näha,et Alfa Romeo disain on jäänud kõikide mudelite põhjal siiani väga heaks! :)
Ka see Alfa Romeo on selleks näidiseks! :icon_thumbup:
Mulle igatahes meeldib,nii seest kui väljast! :twisted:
Viimati muutis Alfa Romeo 33, 01 Nov 2009, 11:33, muudetud 1 kord kokku.
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

PROGETTO 940 ehk 2010 Giulietta

#12
supp kirjutas:tühja sellest aknast, nagu kuulda oli hakkab alfal ka varsti õige sild vedama ja ega siis pole aeg kaugel kui kkast ka oma õige koha leiab :icon_clap:
huvitav misajast see õige sild vedama hakkab? alfal nagu pidevalt hakkab midagi, küll tuleb see ja teine ja kolmas juttude järgi, lõpuks ikka tühi pablissiti ja tuleb nagu juuresolevalt pildilt näha... mul on nendest alfa kuulukatest fullsiiber ammu, midagi sealt ei tule millega jututasandil erutavad :? ...viimati oli kuulda, et küll juubeliks midagi teevad vinget... juubel läheneb meeletu kiirusega ma ütleks, aga ma magan jumala rahulikult endiselt :P :icon_sleep:

aga küljeaknad jah, kõik autod muutuvad aasta aastalt aina sarnasemaks :oops: ...kuidagi ei tahaks kidur vanainimene olla, aga küll tahaks midagi paremat :grandpa:

PROGETTO 940 ehk 2010 Giulietta

#14
:P
akording tu itaaliaspiid:
Pilt
mootorid ja kastid on paigas:
bensiin:
1,4 turbo (120hj); 1,4 multiair (170hj); 1750 (ehk siis sama TB, mis 159´l eeldatavasti arendab 200hj ning tippversioonis 235); kõik kombineerituna manuaalkastiga;
1,4 multiair saab kahe siduriga robotkasti :icon_thumbup: arvatavasti lisandub see ka 1750 mootoritele

diisleid saab olema kolm:
1,6 105hj; 2,0 170hj ning 2,0 ökotamiseks 140hj; kõik manuaalid, vaid 170hj puhul saab omale tellida topeltsiduriga kasti

DNA tuleb- koos Q2 ning VDC elektroonilise kontrolliga :icon_thumbup: ning standardversioon saab omale 16" veljed, Sprint ja Sport savad veidi muudetud tjuuningu ning terve hunniku lisavarustust (loomulikult ei puudu pakist ka bluuändmii ning nahk jne)
lisapaketid saavad kõik erinevad sisupaneelid (ja navi saab edaspidi olema tom tom :icon_thumbup: )
Tegelikult ma olen normaalne....