PROGETTO 940 ehk 2010 Giulietta

#199
Alfa Romeo Giulietta [b]kaldub [/b]seniselt [b]kursilt [/b]kõrvale kirjutas: Giuliettas on aga ruumi, see pole enam nii ekstravagantne kui tavaliselt, ent sõiduomadused ning ökonoomsus on samas hoopiski kõvasti paranenud
huvitav, ei 164-l ega 155-l pole eriti kombeks kursilt kõrvale kalduda :mrgreen:

Autobildi testi kohaselt ajab tehas Multijet mootoritel 30% ulatuses pläma kütusekulu osas :icon_think: go figure
Tegelikult ma olen normaalne....

PROGETTO 940 ehk 2010 Giulietta

#203
Igasugune reklaam on hea reklaa, :icon_thumbup:

Ja see, et artikli autor (Liisa Sveningsson Past) ei saanud kahe pildi seosest aru... võibolla on ta kogenud ka tõelist armastust selle
"erklilla muhkude ja lohkudega vibraator"iga
, et ei oska midagi paremat enam tahta, ja Giulietta jätab külmaks. Eks igaühele oma :lol:

PROGETTO 940 ehk 2010 Giulietta

#204
Juta pane siia see "täispuhutud auto" pilt ka.

aga jutt on jah, justkui "asjast" võõrunud naisterahva nutunurk
(variant 1) - kelle arvates kõik seksi teemaga seonduv on vastik.
(variant 2) - kelle arvates kõik seksi teemaga seonduv on vastik, aga samas nagu ka meeldib ka.

kuidagi vähe on seda kriitikat olnud, LL midagi äkilisemat tuleks välja mõelda :captain: :weightlifter:
Seitsekümmend Viis

PROGETTO 940 ehk 2010 Giulietta

#205
Niisiis- rool on pisike, istmete reguleerimise parima kombinatsioonini ei suutnud ajaliselt venitada, piilarid on harjumatult lahmaatiliste gabariitidega ning DNA alustab startides ka sellel katkise auto seadest

ja aga...

... uskumatu, kui palju Alfat selle auto sisse mahtunud on. Peale Giuliettaga ringikese tegemist pean tunnistama, et see on oluliselt ... ei pigem lausa ... isegi kordi ja kordi...

ahh- minge parem testige ise- isegi 88 kw versiooni emotsiooni on keerulisem edasi anda, kui MiTo 114kw poolt tekitatud

Ja kui aus olla, siis reklaamist arusaamiseks (kuigi mul puudub kogemus puhutavate ning lillade asjadega) soovitaks vahetult enne Giuliettaga testringi tegemist teha sama ring Civicu v6i siis Corolla vms'ga
Tegelikult ma olen normaalne....

PROGETTO 940 ehk 2010 Giulietta

#209
No plussid Giuliettale - pidavat olema vähe täiskasvanulikum auto kui 147...
Ehks iis tera parema koostekvaliteedi ja mõistlikuma powerplantiga

a no 147 oli pmst dekaadijagu tootmises ka... ehk suht antiik juba
(tõsi pre facelift 147 on minu silma jaoks way seksikam auto kui kurva koera näo ja lössis ninaga Giulietta - aga see on vaid isiklik maitseelistus).

täpsemalt TG artiklist:
http://www.topgear.com/uk/alfa-romeo/gi ... -tb-170-hp" onclick="window.open(this.href);return false;
cron