Alfa Romeo ja kultuur

#1
Kui lugeda viimast Loomingut tagant ettepoole, siis kohe esimesel lehel ringvaate rubriigis artikkel Hollandi suurima kirjandusauhinna laureaadist Cees Nooteboomist. Tsitaat tsitaadist mis tsiteerib Nooteboomi: "Kultuur jääb senikaua abstraktsiooniks, kui on võimalik jutustada lugu, ja igal kultuuril on oma lugu. Aga kust see alguse saab? Ma võin nimetada tuhat asja, mis ühel või teisel moel on seotud kultuuriga: keelpillikvartett, ladina keele tund, barokne ristimisvaagen, kreeka teatrimask, Alfa Romeo, varjuteatri marionett, Brioni ülikond, bar mitzva, Jaapani pühaku Jizo kivist pühakukujuke, keskaegne käsikiri, põlvepainutus Inglise kuninganna ees, moshee, ..." tsitaat ja loetelu läheb tegelikult edasi, aga oluline on juba öeldud.

Alfa Romeo ja kultuur

#4
jaan kirjutas:Kui lugeda viimast Loomingut tagant ettepoole, siis kohe esimesel lehel ringvaate rubriigis artikkel Hollandi suurima kirjandusauhinna laureaadist Cees Nooteboomist. Tsitaat tsitaadist mis tsiteerib Nooteboomi: "Kultuur jääb senikaua abstraktsiooniks, kui on võimalik jutustada lugu, ja igal kultuuril on oma lugu. Aga kust see alguse saab? Ma võin nimetada tuhat asja, mis ühel või teisel moel on seotud kultuuriga: keelpillikvartett, ladina keele tund, barokne ristimisvaagen, kreeka teatrimask, Alfa Romeo, varjuteatri marionett, Brioni ülikond, bar mitzva, Jaapani pühaku Jizo kivist pühakukujuke, keskaegne käsikiri, põlvepainutus Inglise kuninganna ees, moshee, ..." tsitaat ja loetelu läheb tegelikult edasi, aga oluline on juba öeldud.
...kle ära loe igast iba :lol: ...võta hustler ja vaata pilte, siis tuleb alles tahtmie 164-le leedid külge panna :lol: :mrgreen:
kes seda kultuuri-illi ikka viitsib mõtsikleda :icon_think:

Alfa Romeo ja kultuur

#6
alfanatico kirjutas:...kle ära loe igast iba :lol: ...võta hustler ja vaata pilte, siis tuleb alles tahtmie 164-le leedid külge panna :lol: :mrgreen:
kes seda kultuuri-illi ikka viitsib mõtsikleda :icon_think:
Viimases Hustleris polnud ühtegi LED-i pilti! Millest räägid alfaisane? :lol:

Aga viimases Akadeemias on päris hea artikkel 18-19 saj Eestist samaaegsete prantsuse kirjanike ja entsüklopedistide silme läbi. Üldiselt oldi üksmeelsed ses suhtes, et Eesti on mitte ainult inimeste poolest, vaid ka looduse poolest täiesti kahvatu ja väheinspireeriv koht. Aga laulu ja folklooriga olime kõigi silmis silmatorkavalt vinged ja unikaalsed.

Peaks ikkagi ühe Eesti Alfahümni looma ja selle laulukal ette kandma. Esimesed read on pakkuda:

Eesti teed ja Alfa Roomeo
Eesti mets ja Alfa Roomeo
Eesti põld ja ....
Eesti järv ja ...

ref:
Eesti jallg - Itaaliaa saabaas
käivad koos kui kääsi kääes
on siini must ja roohe puunaa
kuid valge triip on üühiinee

Alfa Romeo ja kultuur

#7
jaan kirjutas: Eesti jallg - Itaaliaa saabaas
käivad koos kui kääsi kääes
on siini must ja roohe puunaa
kuid valge triip on üühiinee
:lol:
kujutasin lugedes ette kuidas Jaan ja E.T. seda refräänikest Piloti uue asukoha avamispeol seda ühel häälel üürgavad :icon_clap:


ja :oops: mind vaadatakse praegu kontoris nagu idiooti :oops:
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo ja kultuur

#8
Kes hümnile muusika komponeerib?
Ja siis oleks vaja luua ka AR klubi instrumenataalvokaalorkester 'NordBoxer' (või midagi, mis lõppeks hoopis vokaaliga ja sisaldaks palju 'Z' tähti). Ma võin ise instrumendiks piuksuva kummihaamri võtta. Teised pillid jätaks spetsialistidele.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Alfa Romeo ja kultuur

#9
:icon_roll:

mul on keldris igast AR logodega jubinaid, millest saab trummikomplekti ja ksülofoni valmistada :icon_think:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

:oops: esialgne teemapüstitus jääb jälle kaugele nagu ikka

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


aga tegelikult mõtlema hakata siis AR ja kultuur sobivad omavahel väga hästi - pole ju kumbki massidele mõeldud :wink:
kuigi teisalt jälle- kui AR on olemas, siis üldlevinud arusaama kohaselt tsirkusega probleemi pole... leivaga aga võib mingil hetkel tulla :mrgreen:
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo ja kultuur

#10
ts kirjutas: :lol:
kujutasin lugedes ette kuidas Jaan ja E.T. seda refräänikest Piloti uue asukoha avamispeol seda ühel häälel üürgavad :icon_clap:


ja :oops: mind vaadatakse praegu kontoris nagu idiooti :oops:
:icon_clap: :icon_clap: :icon_clap: fantastiline. paneme selle avamispeo kavasse.. Jaan ja E.T on solistid ja ülejäänud laulavad tausta kooris. filmiõhtute asemel saab nüüd neljapäeviti kooriproov toimuma :icon_cop:

Alfa Romeo ja kultuur

#12
alfanatico kirjutas::icon_roll: full masu möllab, keegi tööd ei tee, kõik istuvad käsipõsakil ja illi tuleb foorumisse igast ilmakaarest :)
Haha! :lol:
BINGO!
Tundub, nagu mul webcam töötaks ja keegi juhuslikult nägi seda.
a.k.a Anthrax

Alfa Romeo ja kultuur

#14
zakalwe kirjutas:Kes hümnile muusika komponeerib?
Ja siis oleks vaja luua ka AR klubi instrumenataalvokaalorkester 'NordBoxer' (või midagi, mis lõppeks hoopis vokaaliga ja sisaldaks palju 'Z' tähti). Ma võin ise instrumendiks piuksuva kummihaamri võtta. Teised pillid jätaks spetsialistidele.
Kujutasin ette hümni ühislauluna, aga viisile tuleks teha muidugi konkurss. Ja bändi osas - tean ühte bassi- ja alfameest ning foorumist on teada ka vähemalt kaks trummilööja saatusega trummilööjat.
No kui bändikoosseisu kokku ei saa, siis fagotitrio ehk ikka!