2uettottanta

#46
aga palun
Pilt
Pilt
Pilt
ja teemasse kah- 2uettottanta on ehitatud selliseks, et seda veab ilusti ringi 1750TBI (seda siis Giulietta QV seades 232 bhp)- põhjaks on 2,5 m telgede vahega Sedicilt tuttav platvorm (originaalis 4x4) ning rataste asetust vaadates ei ole seal just eriti palju arvamisruumi- veab tagasild

ideoloogiliselt peaks auto sattuma samasse klassi kus on hetkel enamvähem mitte kedagi (ehk siis 200 ja natuke peale hobust roadsterid- peale z4, boxteri ja tt eriti ei meenugi, mis seal veel on mx5 jms jääb jõu poolelt alla)

Seega- kui kõik läheb hästi nuditakse vaid veidike väliskuju ja ülejäänu läheb as is või kehvemal juhul muutub auto (sarnaselt Brerale) esiveoliseks ja tuleb giulietta platvormile... eriti kehval juhul hakkab see kasutama VAG platvormi :mrgreen: ning ülikehval juhul pannakse riiulisse ning tegelik Spider tuleb midagi Giulietta sarnast (et nagu on aga :roll: )

Kindlasti aga Spider tuleb (939 peaks varsti tootmisest maha minema)- küsimus, mis jääb painama ongi see, et kas tuleb midagi hämmastavat või jätkatakse sama liini nagu Brera ja 916-ga (algne duetto ju oma välimuselt ühtki teist mudelit ei meenutanud 8) )
Tegelikult ma olen normaalne....

2uettottanta

#48
No teglet pole ju asi nii hull.
See on mõne nurga alt palju koledam, kui välja tulnud brera.
Nina on näiteks päris pillil way kiftim. Kui vaatame ideeauto kapotijoont, siis sealt august küll põikimootor sisse ei mahuks ja pagasiruum pole üldse avatav :mrgreen:
a.k.a Anthrax

2uettottanta

#49
ts kirjutas:ja teemasse kah- 2uettottanta on ehitatud selliseks, et seda veab ilusti ringi 1750TBI (seda siis Giulietta QV seades 232 bhp)- põhjaks on 2,5 m telgede vahega Sedicilt tuttav platvorm (originaalis 4x4) ning rataste asetust vaadates ei ole seal just eriti palju arvamisruumi- veab tagasild
Ehk siis Alfast saab pesueht Suzuki :icon_clap: ... pommikindel Jaapani auto :)
Seitsekümmend Viis

2uettottanta

#50
::itpnt::
spark kirjutas:Ehk siis Alfast saab pesueht Suzuki :icon_clap: ... pommikindel Jaapani auto :)
mis platvormi puutub, siis see moodustab 90% juhtudest vaid põhjapaneeli :roll: ja mitu platvormi oskaksid hetkel välja pakkuda, mis võimaldaks tagaveolist duettot ehitada :roll: [vihjeks- GT on ehitatud Tipo platvormile- neil kahel aga ei ole peale põhjapaneeli ja rataste asetuse- ees kaks ja taga kaks- mitte midagi ühist]

P.S. platvormi pakkusin telgede vahe järgi (ma ei usu eales, et AR hakkab ehitama uut põhja autole, mis jääb ainsaks)- kui veovalem muutub, siis saab olema deriveeritud siiski 940 pealt :roll:
Tegelikult ma olen normaalne....

2uettottanta

#51
Jagage aga jagage karu nahka, kes alles metsas müttab ja pole sugugi 100% kindel, et ta sealt üldse välja ilmub kunagi (oodatud kujul). Vaatan neid brera pildikesi ja no ei leia seda kohta kus seeriatoodang oleks oma joonelt way parem kontseptist...

2uettottanta

#52
E.T. kirjutas:Vaatan neid brera pildikesi ja no ei leia seda kohta kus seeriatoodang oleks oma joonelt way parem kontseptist...
seda jäädki otsima :)

paremad on kolm asja- tagumised istmelaadsed moodustised, pagasiluuk ja kütusekulu
muidugi ka
Pilt
see, et Duetto tuleb suhteliselt originaalistiilis on jätkuvalt pigem soovunelm
Tegelikult ma olen normaalne....

2uettottanta

#53
ts kirjutas:::itpnt::
spark kirjutas:Ehk siis Alfast saab pesueht Suzuki :icon_clap: ... pommikindel Jaapani auto :)
mis platvormi puutub, siis see moodustab 90% juhtudest vaid põhjapaneeli :roll: ja mitu platvormi oskaksid hetkel välja pakkuda, mis võimaldaks tagaveolist duettot ehitada :roll: [vihjeks- GT on ehitatud Tipo platvormile- neil kahel aga ei ole peale põhjapaneeli ja rataste asetuse- ees kaks ja taga kaks- mitte midagi ühist]

P.S. platvormi pakkusin telgede vahe järgi (ma ei usu eales, et AR hakkab ehitama uut põhja autole, mis jääb ainsaks)- kui veovalem muutub, siis saab olema deriveeritud siiski 940 pealt :roll:
rikkusid kõik ilusa ära, seda "Jaapani" põhja oleks saanud kvalieedi pähe kergeusklikele maha parseldada :mrgreen:
Seitsekümmend Viis
cron