2uettottanta

#18
Anthrax kirjutas:My god, kui ta sellisena seeriasse jõuab.
ära muretse, kohe kindlasti ei jõua, küsimus on ainult selles, kui palju jääb protot meenutama :lol:
kui ma vaatan täna brera kontsepti, siis, khm khm, sry minu auto see küll pole, kontsept ikka hoopis midagi ulmelisemat ja ilusamat kui "toode" ...ah eks see ole ka see lõputu kontseptijutt, aga samas, kui naastrehvi jutud otsas, siis abiks ikka :wink:

2uettottanta

#21
sekkume taas ...
Pilt
Pilt
uskumatult puhas ja stiilne :roll: ikka veel hämmastab (mõni stuudio kohe oskab)

ütleme siis otse välja- kuni selleni kuulus minu antav absoluutne stiilipunktide summa argento vivole (aasta oli 95) :wink:
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Tegelikult ma olen normaalne....

2uettottanta

#24
paned Argento Vivo ja S2000 kõrvuti, siis heast väljanägemisest ei ole seeriamudeli puhul just eriti palju põhjust rääkida IMHO

nooh- tegelt oli ka Breraga sama lugu- kuigi seeriamudel oli oluliselt lähemal kui ülalmainitud sõidukite juures :mrgreen:

eks näis, milline siis uus Duetto tegelikult tuleb
Tegelikult ma olen normaalne....

2uettottanta

#25
ts kirjutas:paned Argento Vivo ja S2000 kõrvuti, siis heast väljanägemisest ei ole seeriamudeli puhul just eriti palju põhjust rääkida IMHO
mulle S2000 raagelt meeldib muidu :oops: :oops: :oops:
ts kirjutas:nooh- tegelt oli ka Breraga sama lugu- kuigi seeriamudel oli oluliselt lähemal kui ülalmainitud sõidukite juures :mrgreen:
tõsi ta on
ts kirjutas:eks näis, milline siis uus Duetto tegelikult tuleb
fingers crossed (aga karta on, et välja tuleb nagu alati :lol: )

2uettottanta

#27
let me tell you mis tunne on minna sinna sauga tagakurvi 150ga, kus sa trikke tegid, aga peos on peenike puitrool, nagu värvipliiats :lol: :lol: :lol: ...kindof :captain: :mrgreen: ...ehksiis kohati käib puit asja juurde, aga puuriidaga küll ei viitsi sõita 8) ...aga noh, ärme nüüd ts'i unelmaid laiaks tambi :)
cron