4C

#5
No vähemalt niipidi mõeldes, et 1 esiratta veoga Mito või Giulietta rooli taha sattumisest ma ei oska eriti entusiastlikult unista - enne unistaKS end TT q, Z4, SLK, sirocco vms punni pulkade taha...

4c aga näeb ka sellisel moel piisavalt äge juba välja, et sinna rooli taha end unistada (eriti veel kui ta veel tuleKS tagaveoline, kerge ja võimas "porchekiller). Ma julgeks isegi teda pidada äkilisemaks kui ntx 2tontat... Alfa pöördumine juurte juurde... ootan huviga.

Aga maitse on nii isiklik asi, et see väljendab vaid minu eelistusi ja seisukohti ega pretendeeri mõistagi mingile absoluutsele tõele. :)

4C

#8
:roll: eriline debiilse naeratusega suslik on valmis renderdatud nurgataga kusagil, eriti koba 3D animatsioon ka, justkui oleks moblaga hull spyvid tehtud... aga topik igati õigustatud ja õiget protot tahaks küll näha juba jah 8)

4C

#9
Ma arvan, et see materjal on võlts. Nimelt ringlusesse lekitatud kellegi ideel. Lihtsalt elevuse tekitamiseks. Sest c'moon kui tõenäoline on, et isegi juhuslikul faabrikutöötajal on nii haledalt videot salvestav seade taskus? Annab otsida sellist klotsi kellegi taskust ikka. :mrgreen:

4C

#11
AaduT kirjutas:Ma arvan, et see materjal on võlts. Nimelt ringlusesse lekitatud kellegi ideel. Lihtsalt elevuse tekitamiseks. Sest c'moon kui tõenäoline on, et isegi juhuslikul faabrikutöötajal on nii haledalt videot salvestav seade taskus? Annab otsida sellist klotsi kellegi taskust ikka. :mrgreen:
see on 3D kõik... tavaline pullikaka 8)

4C

#15
KRÄPPPPPP....

Genfi näituse kavas 4C esitlus on eemaldatud (therefore... ei saanud valmis???)

Või siis on ikkagi asi selles, et enne neljapäeva keegi piiluma ei läheks (teisipäev oli mul pakutud seetõttu, et siis peaks eksponaadid püsti olema NING tavaliselt on ka juba uduseid pilte lekitatud)

Veel rendereid :icon_angel:
Pilt
Pilt
Pilt
Tegelikult ma olen normaalne....