166 stangelisad

#1
Tervist. Oskab keegi soovitada head kohta kust oleks võimalik osta/tellida viisakaid stangelisad ja tagaluugile nn lip'e?

Tänud!
Yes, it's tricky, but assembling an Alfa always is! :D

Re: 166 stangelisad

#3
Seda lehte olen täitsa külastanud, palju asjalikku. Tänud ;)

Aga tundub, et 166le on vist peaaegu võimatu mingit viisakat stangelisa leida!? :think: pakutakse ainult väga imeliku lahendusega nn GTA looki. Mis ei sobi nagu üldse 166le.
Vaatasin, et Novitec teeb väga ilusaid lisaid aga jällegi, 166le pole pakkuda mitte kui midagi... Hakka või ise tegema :D
Yes, it's tricky, but assembling an Alfa always is! :D

Re: 166 stangelisad

#4
Faif kirjutas:... Hakka või ise tegema :D
:hi:

166 on tehasest tulnud sellisena, et seda eriti ilusamaks teha ei ole võimalik.
Näiteks Lester pakub sellele kõike... ja kui need kõik peale laduda, siis :sick:
Pilt
Novitec (ja ka autodelta) tegelevad eranditult sobivate asjadega; zender ei ole 166-te kunagi puutunud

üldiselt kogu bodykitid, mis 166-le on koosnevad peamiselt inimeste enda fantaasiast :mrgreen:
näiteks
Pilt
Parim lahendus on kas osta universaalsed tükid ja need paika sobitada (lip on kindlasti saadaval- stangeservad saav vast samuti) või siis ise teha :thumbup: -> ise tehtud, siis on kindlasti selline nagu meeldib :-D

ja ebay.com on selline tore koht, kus infot võiks leida nt

http://www.ebay.com/itm/ALFA-ROMEO-EZ-L ... 5e&vxp=mtr

http://www.ebay.com/itm/ALFA-ROMEO-166- ... 20b3187ff5
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: 166 stangelisad

#5
Uhh.. Inimeste fantaasia on ikka imeline :sick: tundub, et 166e nn tuunimine stangelisade ja bodykiti näol on ikka paras väljakutse. Kasutades turul pakutavaid tooteid on ilmselt peaaegu võimatu midagi ilusat teha :D

Teab keegi öelda kui suur näiteks on laiuse vahe 156 või 159-ga?

Tagaluugi lippe isegi valikus on... Ilmselt on need ikkagi niivõrd universaalsed.
Yes, it's tricky, but assembling an Alfa always is! :D

Re: 166 stangelisad

#6
kogulaiuse vahe on 166 ja 159 vahel 10 mm (ehk siis olematu); 156 on 70mm kitsam

stange puhul muidugi on mõõdud teised (ja ka stange kuju on teine). Lip üldiselt on suhteliselt universaalne asi (kui ainult kitsast liistu ala/ülaserva tahad- natuke liimi ja natuke lõikamist võibolla on vaja). Pagassile saab enamvähem igale autole midagi kleepida (tänu autoklassidele on on tänapäeval ka pagasiluugi mõõdud enamvähem standartsed)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: 166 stangelisad

#13
Kus see müügil on muidu? Hind on tõesti krõbe :shock:

Aga jällegi tundub mulle, et tasub vist ise tegema hakata.. Zender on nii võrd lihtsa disainiga, et ei tohiks probleeme olla.
Yes, it's tricky, but assembling an Alfa always is! :D