LED-pirnid 159 / 939-le

#1
Kas kellelgi on kogemusi LED-pirnide kasutamisega 159 / 939-l?
Tahtsin 939-l sisevalguseks LED-pirnid panna, aga võta näpust. Ei kustu ära ega lähe põlema. Keskmine läks ukse avamise peale põlema küll, aga kui uks kinni, siis jäi täpike hõõguma. Äärmised hõõgusid kustunud asendis samamoodi, aga nupust vajutades iga kord põlema ei läinud. Aitas 1kΩ takisti ühendamine pirniga paralleelselt.
Kas keegi on proovinud näiteks lähituledesse LED-pirne panna? Philips ExtremeUltinon H7 on läätsega laternas hea, aga kuidas ta Alfas nii tööle saab, et mingeid vigu ei anna? Aitäh!

Re: LED-pirnid 159 / 939-le

#2
159 testinud ei ole , kuid can juhtimisega 156 puhul ei aidanud välispirnidega ei ussi ega püssirohi- stabiilset valgust kätte ei saanud (ei sisetuledel ega ka väljaspool autot- mingisugune testvool uitab seal ringi ning tagurdustuli valis seetõttu ise suvalise valgustugevuse ning esituled vilkusid natuke)

tuhanderahaseid spetspirne ma muidugi ei kasutanud :D
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: LED-pirnid 159 / 939-le

#3
Lähitulede LEDidega on probleem ruumipuuduses. Enamusel on taga suuremat sorti jahutus mis jääb tagumisele kaanele ette. Pole ise veel leidnud selliseid mis ilusti ära mahuks. Korra proovisin sõbra hiinakat, valgusvihu kontuur seinal tundus küll korrektne nagu hõõglambiga.
159 2.4 JTDm:
Pilt