166 telekas sees

#1
Ei räägi just endast aga eestis on ka selle kes viitsivad teha ka midagi peale klepsu ja nänni tuuningu teha,nii et sõber pani 166 displei tööle telerina saab filmi vaadata nii plaadilt kui ka mälu pulgalt . Kui kellegil veel huvi on siis foorumis trehvame

166 telekas sees

#3
AaduT kirjutas:räägi lähemalt
kui saksat lugeda oskad, siis siin on üks variant lahti kirjutatud:
http://www.alfisti.net/alfa-forum/car-h ... ebaut.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Kuskil oli veel detailsem kirjeldus aga seda hetkel ei leia (satnav-i asemele videosisend läbi miniPC). Igal juhul ei ole tegemist n.ö. plug&play lahendusega või millegiga, mis on kiirelt ja odavalt tehtav (konverterit on igal juhul vaja).

:roll: huvitav siiski, kuidas kohalikel kodanikel asi lahendatud on (teades meie ja saksa kultuurierinevust, siis kohalik lahendus on kindlasti tõhusam ja odavam :roll: )
Tegelikult ma olen normaalne....

166 telekas sees

#5
Olen ka seada teemat uurinud, asi on väga lihtne kui:

*jagada natuke elektroonikast
*on olemas videoseade millel on rgb väljund

Nimelt 166 icsil on olemas videosisend mille aktiveerimiseks sai panna eraldi lüliti. Ega seal muud polegi kui otsida õiged kohad kuhu juhtmed ühendada.

Teine lugu on siis kui tahetakse kasutada komposiitväljundiga seadet (minul on selleks näiteks nokia telefon mille garmini kaarti oleks küll ilgelt hea suuremalt ekraanilt jälgida)
Tuleks siis panna vahele konverter mis muudab olemasoleva videosignaali rgb-ks. Sellised asjad on meie kaubandusvõrgus täiesti olemas.
http://oomipood.ee/?t=k_ki&i=VELL_K4600 Kusagil nägin veel midagi analoogset tunduvalt odavamalt.
Võimalik on isegi hdmi signaali muuta rgb-ks.
Lihtsam on muidugi osta kohe rgb väljundiga seade, ntx scart väljundist peaks rgb ilusti tulema.
Teine probleem pidi olema see, et audiosisend mis selle videosisendiga kokku käib on mono. Rohkem hetkel kommenteerida ei oska, üritan enda infoallika ka ülesse otsida netist. Kui nüüd keegi mulle 166 müüb siis hakkan kindlasti loomkatseid tegema, tore oleks omada Eestis toimivat navi ja tagurduskaamerat näiteks. :D
159 2.4 JTDm:
Pilt

166 telekas sees

#6
Loomulikult ei ole siin midagi keerulist aga.. kas sellel mõtet on- lihtsam on osta omale kantav naviseade :roll: ja ekraaniga dvd mängija :icon_clap:

tegelikult ma ei ole siiani aru saanud sellest, miks peaks autol olema dvd mängija juhi nina all keskkonsoolis :roll: tagaistmete osas on muidugi teine jutt :wink:
Tegelikult ma olen normaalne....