Strutbar

#16
ar2r/33 kirjutas:Kui kere on pehmeks sõidetud siis see vist enam ei aita, kui aga mitte siis seda vist vaja ei ole ::itpnt::
:icon_clap: :icon_clap: :icon_clap: :icon_clap: :icon_clap:
Tegelikult ma olen normaalne....

Strutbar

#18
We're on to something...

Kurjade strutbari-korporatsioonide vandenõu tuhandete petroseksuaalide vastu on päevavalgele tulemas, AR foorumi spetsialistid on jõudmas jälile millelegi, mida paljud on kahtlustanud, kuid suutnud mitte uskuda. Strutbar ei ole kasulik mitte millekski... ohtlik mäng, ma ütlen. Vastulöök võib tulla valus ja ootamatu.

Up next: on leitud tõendeid, et fake xenon-tuled ei mõjutagi auto dünaamikat, stay tuned :reading:

Strutbar

#19
Slicer kirjutas:Millisel juhul siis sellist leiutist nagu strutbar üldse vaja läheb auto küljes? :thinking: :lol:
Siis kui sul on näiteks pidamist või suudad auto kerele rakendada piisavalt suuri jõudusid.
Õigetel võidusõiduautodel on strut pmst üks puuri/kere osa.
a.k.a Anthrax

Strutbar

#20
Kunagi nägin matsu pand Ladat, millel oli mingi venemaa koperatiivi kolmnurkne strut.
Mida omanik taevani kiitis, kui elupäästjat.
Ilmselt tänu sellele jäid juhi jalad terveks, st jäi ära Ladade tüüpiline viga, kus esiratas käis vastu jalgu.
Muidigi see mats toimus teistpidi. Kus Ladale tuli tagant täiega otsa ZIL(pärast matsu pagass autol puudus) ja see küttis omakorda seisvale eesolevale autole sisse.
Seitsekümmend Viis

Strutbar

#21
Ma kuulsin ühe mehe juttu, kes ei kanna enam turvavööd sellepärast, et ükskord sõitis külgees vastu puud ja kuna tal ei olnud turvavöö kinnitatud lendas ta kõrvalistuja istmele ja ilmselt sellepärast pääses. :popcorn:
a.k.a Anthrax