Re: Pakkuge midagi lõbusat ja odavat

#5
33 on neist lõbusaim. Aga odav ta pole. Enam. Vaatamist väärt 33d üle euroopa jäävad 2-3K vahele...see on absoluutne miinimum. Kõige ilusam, mida tean on nüügil Ungaris 7.5K eest. Iga senti sellest väärt ma pakun.
Ma ei tea, palju neid Eestis üldse enam on. Sõitvaid. Aegu pole ühtki kohanud.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Re: Pakkuge midagi lõbusat ja odavat

#8
supp kirjutas:PS suht ebamäärane teema
tegelikult nii ja naa -> odavalt saab lõbusaid asju küll (nt elektriveaga 3.0 166 või koliseva tagasillaga GTV on kindlasti lõbus)

eeltoodud 156 võib samuti kahtepidi lõbus olla -> JTS ja selespeed on korras olles päriselt kah lõbus kombinatsioon (soovitaks võimaluse korral kõigil proovida)... kui seal aga õlivahetuse kreatiivse lähenemise tulemusena kala sisse viskab, siis on kohe eriti lõbus

sõitmiseks päris lõbusaid asju siitmailt on suhteliselt ebareaalne leida (kuskil teemas olen juba tuututanud aga üldiselt kipub olema nii, et kui vähe erilisem auto juhtub mõne "teadjama" kätte, siis juhtub selle hinnaga midagi arusaamatut kuniks auto vajub maasse)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Pakkuge midagi lõbusat ja odavat

#10
ts kirjutas: tegelikult nii ja naa -> odavalt saab lõbusaid asju küll (nt elektriveaga 3.0 166 või koliseva tagasillaga GTV on kindlasti lõbus)
Üldiseltolen supp-iga nõus. 2l õlut on kindlasti lõbusam kui ükski alfa. Ja odavam ka. Eriti lõbus on seda limpsida alfat lappides. Aga sinnajuurde jääb 2 liitrist ilmselgelt väheks. Samas ts-iga, pean tunnistama, sedakorda ei nõustu: 166 ei ole lõbus mitte kunagi ega mitte ühelgi viisil. Võibolla ehk mingites naljavideotes või teda pressi all nähes. Aga ma kahtlen, et isegi siis. Vabandage minu irratsionaalset jälestust selle mudeli vastu. Iga kord, kui ma seda kuskil isegi näen, tahaks ma olla, ma ei tea, kuskil kaugel. Ekvatoriaal-Guineas näiteks. Iga sekund, mis ma selles istuma olen pidanud, on hullem piin kui elusalt nülgimine. Peaaegu sama halb kui 159, aga tolle õigustus on vähemalt see, et ta on neetult ilus. Noh, ütleme BMW tasemel kohutav (jah, ma jälestan seda autot ka). Fucking disgrace. 166 kõrval tundub isegi TS mootoriga 146 (ja sellel mudelil ei ole mingit õigustust whatsoever, absoluutselt kõige mõttetum alfa...peale 166 ma mõtlen) nagu hea idee.

Aga tühja. Ma lähen parem toon need 2l õlut, enne kui kell saab 22. Et oleks lõbus.

PS: ts, sinu 33 link viitab jälle 1.4-le. Mis ei olnud see, mida ma 'vaatamist väärt' kategooria alla paigutasin. Neid on. 1.7, ehk päris auto on murelik lugu. Rootsis oli üks (1) 1.7 müügis mingi 800 eest...käisin vaatamas isegi, aga noh, jävla skit, nagu kohalikud ütleksid. Suht räbal.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Re: Pakkuge midagi lõbusat ja odavat

#11
:offtoppi:

166 osas vaidleks vastu- tegelikult on seal ikka jube mugav olla ja korras 3.0 või 2.0turbo puhul on sellega ka väga hea sõita (ka veidi teravamalt)

33 puhul-> 1.4 ja 8V 1.7 võimsuse vahe on 11kw (selles kaalus auto jaoks üpris olematu number)... 16V puhul on vahe märgatav KUID ka 66kw boxer nii kergel autol on oluliselt lõbusam, kui 1.4TS 146 peal (selles osas täiesti päri, et 146 on üks arusaamatumaid Alfasid üldse- olles 155-st väiksem on see saadan raskem ning arusaamatu roolitunnetusega.. 145 näeb vähemalt kuidagi välja)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Pakkuge midagi lõbusat ja odavat

#13
ts kirjutas::
33 puhul-> 1.4 ja 8V 1.7 võimsuse vahe on 11kw (selles kaalus auto jaoks üpris olematu number)... 16V puhul on vahe märgatav KUID ka 66kw boxer nii kergel autol on oluliselt lõbusam, kui 1.4TS 146 peal (selles osas täiesti päri, et 146 on üks arusaamatumaid Alfasid üldse- olles 155-st väiksem on see saadan raskem ning arusaamatu roolitunnetusega.. 145 näeb vähemalt kuidagi välja)
Hm, jätkame offtoppi...usu mind, 11kw 33 puhul on MASSIIVNE erinevus. Ja järgmisest postist: 75 on kindlasti põnev, aga...mis võlu on tagaveol? Gaz 53 on ka tagaveoline, kas see on lõbus või ihaldusväärne?
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Re: Pakkuge midagi lõbusat ja odavat

#14
Jätkame offtoppi
zakalwe kirjutas::
Gaz 53 on ka tagaveoline, kas see on lõbus või ihaldusväärne?
Lõbus on kindlasti (teistel eriti), ihaldusväärne mitte (erinevalt 75-st).

ka 33 puhul- 95kw on väga hea (7000.-), 77kw on hea (5000.-) aga ega see tähenda, et 66kw (400.-) 10 korda kehvem oleks. Kahjuks reaalsus on selline, et 1.5 ja 1.7 33 ei hakka kunagi maksma neid numbreid, et selle kohta odav saaks öelda ;-)

116/162 on tõenäoliselt üks parimaid platvorme, millega üldse sõitnud olen (selle üldistamine "tagaveoks" on umbes sama, kui panna samasse patta 1991 Corolla ja 33 öeldes, et üks esivedu kõik). See, kas 75 disain on vastuvõetav või mitte (ja kas see number on "odav" või mitte) on juba teine küsimus.
Tegelikult ma olen normaalne....
cron