Müüa Lancia Thesis 2003 a

#1
Pakuks siia siis sellist imelooma...
Täislisadega vigur,saanud mootori vahetuse,peal korralik 166 mootor, vanal käis saale ringi ja jooksis kotti.
Sõidab ja toimetab, aga on elektrivigu nagu ühele itaallasele kohane,tagumised vedrud pooleks, nipetnäpet veel, iseenesest kasutusel igapäev ja teepeale pole jätnud...
Pilte saab vast õhtul v homme -ülehomme
Hinnaks küsiks sümboolsed 2500€ tingi. Paku vahetuseks ükskõik mis autot..
Asub haapsalus
Infot 59160875
Priit
Viimati muutis KaSS666, 18 Mai 2017, 21:19, muudetud 1 kord kokku.

Re: Müüa Lancia Thesis 2003 a

#3
Pakkuda võib vabalt ka teist marki sõidukeid kui alfa.
Eelistatud on automaatkäigukastiga aga vaatame üle ka manuaalkastiga masinad, auto läheb kasutamiseks naisele mul,võib olla ökom aga võib olla ka janusem...
Ühesõnaga pakkuge julgelt :)

Re: Müüa Lancia Thesis 2003 a

#5
EI taha siis keegi alfa mootoriga alfa laadset masinat v.
Siin ometi julgete foorum ju :), kes igapäevaselt alfadega tegeleb, sellele pole midagi uut ega probleemset :)

Re: Müüa Lancia Thesis 2003 a

#12
Alles endiselt, sai käima pandud üle mõne aja.
Täitsa toimib,aga lihtsalt pole tahtmist tegeleda temaga enam.
Hind on sama nagu fb gruppides(1999.-€) siin saab alla teha foorumlastele.
Aga alla 1600 € hind ei kuku kindlasti.
Kere pole mäda, mootor on korralik(rihmad jms vahetatud ja mootor koos juppidega jms ise läks 1200 €) plus selle vahetus ise,ehk mootori täis hooldus plus vahetus ja mootor ise, läks kokku 1600€
Seega kes tahab,saab tegelikult hea masina, mis erineb massist!

Re: Müüa Lancia Thesis 2003 a

#14
Ülevaatuse läbimist takistas pidurite ebaühtlane pidurdusvõime,selle kohta ka paber olemas.
Muu oli kõik üv vääriline.
Lisaks oma viitsimise lõppemine selle autoga tegeleda enam.
Kuna ise olen koguaeg komandeeringus, pole aega teha,ja naine mul(kelle auto see on), ei oska paraku,ja meie linnas pole normaalset töökoda kes tahaks teha seda autot, samuti puuduvad pädevad diagnostikud...