Re: Suvaline pläma Vol 2020

#92
See on Pärnu auto küll. Kas mitte polnud samal inimesel(too kes selle müüs) veel erkpunane 75 ka?
Ja, kui juba jutt sellele perekonnale läks siis aastapäevad tagasi leidus kodumaakonnas ka üks samat värvi sugulane 164-le, Lancia nimelt.
Alfas are for nice people...

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#94
see on klassika- keegi ei usu, et auto midagi väärt on ja siis kegi teine viskab korraliku auto müüki (esimene CW- 3k), järgmine vaatas, et oh- mul ainult mootorituli põleb , võtame 300 maha

ja kolmas vaatab, et oh nii kallis... panen oma aparaadi kolmandiku jagu odavamalt müüki (mis iganes sellel viga on)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#96
Crosswagon oleks täitsa yes-yes, kui itaallased oleks auto esiotsa paigaldanud 2.0 või V6 bensiinimootori aga paraku seda ei tehtud ja poogiti külge diiselmootor. V6 bensiinimootoriga nelikvedu oleks ikka väga meelierutav combo. :D
Ja sellisel juhul annaks teda ka edaspidi madaldada, kui soovi ning pole plaanis tuhamägesid ja Munamägesid sellega vallutama minna. 8-)
Viimati muutis Alfa Romeo 33, 27 Veebr 2020, 14:48, muudetud 1 kord kokku.
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#97
tegelikult tuleb tunnistada, et mulle CW isegi imponeerib :)

IMHO- PRE fl disaini puhul on mida madalam, seda parem, kui post FL sobib suuremana paremini.

aga võibolla on see tingitud värvikombodest ning viimase mudeliaasta muudatusest (kellaplokk, erkvärvid värv jms). SWQ4 ei ole just väga lähedale sattunud :D
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#98
ts kirjutas:
27 Veebr 2020, 14:47
tegelikult tuleb tunnistada, et mulle CW isegi imponeerib :)
Kui saaKS veel tagaluugi pre-FL mudeli oma vastu vahetada siis oleks täiuslik (nagu kunagi oli Autodelta GTA)

Mudeliuuendus, kus sajandi disainer auto välimuse, kui terviku, pehmelt öeldes per..e keeras (vanast kaunitarist sai tänu tagatuledele, stangele ia imeliku disainiga velgedele, mingi ebaõnnestunud kosmeetilise opi läbinud "kuulsus"). Mistõttu Brera moodi FL mudelid (eriti sedaan) pole mulle kunagi meeldinud
Eriti õnnetult läks tolleaja Puntoga :twisted: mis oleks nagu korra vastu seina sõitnud :) ... seepärast ka uued paistes silmad
Pilt
Seitsekümmend Viis

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#99
Tuleb tunnistada, et ma siiani täpselt ei saa aru, miks 156-l seda tagatuled osa oli vaja torkida

Ülejäänud fl oli ju üsna hästi välja kukkunud

Imho Erinevalt näiteks 147 faceliftist, mis oli kuidagi väga seatine :)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#100
Mulle CW meeldib, ma ei tea miks. Jah, mootor võiks veidike asisem olla. Samas kui on korras siis 3000 euro eest 4wd stiilne müttamise auto.
Praeguste ilmadega saaks panna rivi ette maja ees :)

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#102
arvata oli- praegu tõmmatakse messe jah massiliselt koomale

oh well- kui GTA on valmis, siis küll nad sellelt katte maha tõmbavad
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma Vol 2020

#104
Lunedì 2 Marzo 16.30 una leggenda ritorna!

Veidi oodata

Sosistavad nii GTA’st kui GTAm ‘ist,

Vahepeal sosistati ka villa d’este ja freccia d’oro eriversioonidest aga need olekaid eeldanud uut platvormi
Tegelikult ma olen normaalne....
cron