Re: Suvaline pläma 2021

#46
Alfad täna hoiavad hinda märksa enam, kui vanasti.

Mäletan, et ostsin 14 a vana 156 tol hetkel 800 euriga, aasta oli 2013. Sõitev ja korras, kindlustus, tüv.
Praegu oleks ekvivalendiks 2007 a 159, kõige odavam 2900 müügis. Ja Giuliettad vist peavad veel paremini hinnasulale vastu...
Alfas are for nice people...

Re: Suvaline pläma 2021

#47
Täna nägin huvitavat postitust FB GTA Worldwide teemas.

Väidetavalt peaks muutma tavalise "H" tüüpi käiguhoovastiku järjestik hoovastikuks!
Pilt

Re: Suvaline pläma 2021

#48
:?

Kuigi väga lahe ettevõtnine ,siis ma ei näe selle asja praktilist väärtust arvestades, kui palju asju seal mehhanismis võib valesti minna ...

Aga äkki saab tõesti mingit kasu sellest (ma ei kujuta ette kas kas see mehhanism suudab käiku lülitada kiiremini kui inimene ise suudaks ja kas mootor ja kast suudavad sellele järgi sünkida)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2021

#52
Mis teha ... üle tüki aja üks futu ja samas ka ilus (kõikide arvates ilmselt mitte) mahtuniversaal. (eelmised samalaadsed olid esimese põlve Pontiac Trans Sport ja Toyota Previa)
Hyundai minivan, mis oleks välimuselt justkui Tesla tehasest :)
Millest Eruoopa võib (ilmselt) unistada. nagu ka KIA mahtuniversaalist (mis on ilus oma klassikalise välimusega)
Pilt
Seitsekümmend Viis

Re: Suvaline pläma 2021

#53
Nõus ja nõus :)

Ma tegelikult juba mõni aeg ootan, et ehk tuleb kumbki eelmainitutest mingis mõistlikus konditsioonis kuskiltkaudu müüki ...

Ma just mingi päev mööda linna sõites avastasin, et fänsside gizmode pealetungiga on autodisainerid vist välja surnud :D

Kui nüüd täiesti aus olla, siis viimase kolme aasta jooksul pole vist ühtegi päris esteetiliselt ilusat autot tootmisse jõudnud :?
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2021

#54
Sellisele minivanile oleks elektrimootor justkui loodud. Ruumi on iganes. Akud hoiavad raskuskese ka madalal.
Saab palju akusid panna, kuna pinda jagub. Enamikel on olemas ka oma maja/hoov kus seda minivani laadida.

Re: Suvaline pläma 2021

#55
ts kirjutas:
16 Apr 2021, 07:54
Nõus ja nõus :)


Kui nüüd täiesti aus olla, siis viimase kolme aasta jooksul pole vist ühtegi päris esteetiliselt ilusat autot tootmisse jõudnud :?
Peugeot 508?
Alfas are for nice people...

Re: Suvaline pläma 2021

#57
IMHO 992 on vaid porche'de hulgas väljapaistvalt kaunis :D
Polestar 1 jõudis seeriasse 2017 (seega napilt mahub- mul oli meeles, et see on juba 4 aastat vana)

ja selle, et uus 508 on vaid 2 aastat vana unustasin samuti täiesti sujuvalt ära :D
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2021

#58
ts kirjutas:
19 Apr 2021, 09:33
IMHO 992 on vaid porche'de hulgas väljapaistvalt kaunis :D
Polestar 1 jõudis seeriasse 2017 (seega napilt mahub- mul oli meeles, et see on juba 4 aastat vana)

ja selle, et uus 508 on vaid 2 aastat vana unustasin samuti täiesti sujuvalt ära :D
Siis viskab Polestari välja ja paneb Flying Spur-i asemele :) kupeed ei saa panna ... (IMHO) tagumiku disaini pärast.

Edit ; KIA XCeed tuli ka meelde :)
ja tegelikult passiks sinna ka C5 Aircross
Seitsekümmend Viis

Re: Suvaline pläma 2021

#59
Ma paneks sinna continetali (mis näeb tõesti hea välja), kui sinna oleks pandud flying spur'i tagatuled.
Spur ise näeb välja, nagu keegi oleks GT'le keevitanud tüki vahele ja pannud sinna S90 uksed :)

Aircross'i ei ole kole aga sel on sama probleem, mis 5008 juureski- ei saa teha ilusti istuvat tagaluuki, mis on korraga kandiline ja ümmargune ja püstine ja langus :D
Tegelikult ma olen normaalne....
cron