M: garaažimüük 156 juppidele

#1
Kuna jalamehena selles foorumis nüüdsest, siis pakkumisel järgnev 156 kola:

JTSi kasutatud süütepoolid; 4tk=10€
JTSi katkine (keevitatav) generaator :D ; 5€
JTSi lahtivõetud variaator, tark lisada remontkomplekt; 5€
eelmainitud mootorile aju+immo+võtme kiibid; 30€
esimesed pidurisadulad 284 mm kettale (V + P); 2tk=10€ (viskad värskenduseks 8eurised remontkomplektid külge ja saad kiirelt ümber visata), üks suht roostes.
uued käsipiduritrossid V + P; 2tk=10€
amordi kahvlid, millega kinnitub õõtsa külge, V + P; 2tk=20€
aknatõstukid kõik 4 tk 10€/tk
enne FL puitrool + airbag; 40€
FL salongile SW sobilik Bose orig. bassikas koos võimuga; 30€
parempoolne karbilaiend; 30€
FL salongile ventikas (valge), täitsa korras oli kunagi; 10€
Kasutajalt 'ts' saadud (must) vanema salongi ventikas, mis tegi ka häält :D; tasuta
Riidest suht õige suurusega aftermarket AR kirjadega porimatid; 10€

Huvi korral küsige pilte ja pakkuge oma nägemust hinnast ja saame kolale uue aadressi.

Asuvad Rapla lähedal
karl
58null44kaheksa58
Viimati muutis kar, 28 Dets 2021, 08:55, muudetud 5 korda kokku.

Re: M: garaažimüük 156 juppidele

#5
olen kah seda kiiganud aga ... esimene häiriv asi on selle juures armatuuris põlev mootorituli (diisel ja check engine ei tähenda kunagi head), teine häiriv asi on tagaklaasi kojamees (mootor hooldamata);

ehk siis - kui elementaarseid asju tehtud ei ole, siis kes teab, kas kardaangi enam alles on

ja noh-.. maki raam :D
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: M: garaažimüük 156 juppidele

#6
ts kirjutas:
17 Veebr 2021, 10:42
olen kah seda kiiganud aga ... esimene häiriv asi on selle juures armatuuris põlev mootorituli (diisel ja check engine ei tähenda kunagi head), teine häiriv asi on tagaklaasi kojamees (mootor hooldamata);

ehk siis - kui elementaarseid asju tehtud ei ole, siis kes teab, kas kardaangi enam alles on
Nelivedu pidavat töötama, aga check engine pidi tähendama heitgaaside ringlusviga.

Aga ise sihin Volvot ilmselt.