Re: Suvaline pläma 2022

#31
Ega kellegil ole seismas 156'te, mille tagumisi rattakoopaid (logari tagused osad) ei ole rebane purenud, kuid plaan vanarauaks viia? Heameelega laseks lõigats kokkulepitud tasu eest, mõned detailid kerest välja.

Re: Suvaline pläma 2022

#32
Sul siis nii kehva seis seal? Kas uusi tellida poleks mõistlikum?
Yes, it's tricky, but assembling an Alfa always is! :D

Re: Suvaline pläma 2022

#33
Ei tea, et seda osa tellida otseselt saaks. Kui ei leia, siis töökoda oli valmis ise käsitsi tegema jupi, kuid see võtab omajagu aega ja raha.
Lihtsam oleks kuskilt seisvalt 156'lt lõigata see osa.


Ütleme nii, et eelmised keretööde tegijad jätsid kõik tegematta sealt 2015. aastal.
Kui nad üldse tagumisi logareid ära võtsid kui värvima hakkasid....

Uued küljekarbid on olemas, kuid see üks parem tagumine nurk on perses.
Vasakpoolne oli korras. Pindmist roostet mõnes kohas. Kuid mitte selline pask nagu paremal.
Viimati muutis Slicer, 31 Mai 2022, 15:56, muudetud 1 kord kokku.

Re: Suvaline pläma 2022

#36
Olen mõned nädalad taas 166 roolis olnud, tagasi pärusmaal, hea tunne.
Kuniks....

Kanalisatsiooni Veevärk MTÜ või mis iganes pask seda kaevumajandust haldab (eks varsti saan teada ja põnevaks alles läheb)...
Sõidan rahulikult kodo poole, järsku pauk, raksakas ja tagumik tõuseb lendu....

Üks kaevuluuk otsustas ratta all õhku tõusta nii, et terve auto tagant korraliku hüpeka tegi. Tulemuseks "veidi" lömmis karp (karbikatete tükkidest ei hakka rääkimagi) ja pooleks murdunud õõts. Ja täna just kanali peal vaatasin, et keegi tubli on taha uued õõtsad ja polüpuksid pannud, niipalju siis sellest.

Politsei ütles ka rõõmsalt, et oi, selle sama kaevuluugi pärast olen varemgi siin käinud ju :crazy:

Palju õnne... :hi:

Re: Suvaline pläma 2022

#37
jagelemisel infoks siis, et võta eesmärgiks uus auto :D
Siis nad saavad vajadusel tingida karbikatete ja silladetailideni.

Siiski mainiks, et sellised kaevuhaldajad tuleks kuidagi kollektiivselt vastutusele võtta ... Ma ei ole lendavat kaevukaant veel näinud aga sellised väikseid kaevuhüppeid ikka vahel on näha olnud :D
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2022

#39
Keegi kunagi rääkis, et Läti pidi olema Alfade riik kus Alfakultuur on paremal järjel, kui meil.
Sai käidud Lätis, täpsemalt Riias ning oldud seal 5 päeva. Ainus kord, kui Alfa ette jäi oli sinna sõites (üks vanem 147). Eestisse tagasi jõudes oli meil pilt Alfade osas tunduvalt parem. Eesti pinnal jäi kohe mitu isendit silma.
Isegi Riia Motomuuseumis ei olnud Alfasid seekord väljapanekul. :thumbdown:
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma 2022

#40
Ei hakka uut teemat tegema:

156-l käis korra aku tagant ära ja raadio tahtis koodi saada. Mõtlesin, et lihtsam on sõbralt üks varuraadio võtta millel kood olemas ja mis just oma eelmises 147-s töötas. Ainult esipaneel oli teise disainiga, muidu identne. Vahetasin paneelid ära, panin "uue" raadio külge ja ei kippu ega kõppu. Tundub, et paneele omavahel mixida ei saa?

Sel juhul - kust te raadiokoode saate? Kunagi ammu mäletan sain sõbrale kuskilt googlest, nüüd suvalt võtsin Radiocodeservice.com, aga sain üle ( 5€ läks, koodi ei tulnud :( )

Re: Suvaline pläma 2022

#41
Risto kirjutas:
04 Juun 2022, 14:58
Ei hakka uut teemat tegema:

156-l käis korra aku tagant ära ja raadio tahtis koodi saada. Mõtlesin, et lihtsam on sõbralt üks varuraadio võtta millel kood olemas ja mis just oma eelmises 147-s töötas. Ainult esipaneel oli teise disainiga, muidu identne. Vahetasin paneelid ära, panin "uue" raadio külge ja ei kippu ega kõppu. Tundub, et paneele omavahel mixida ei saa?

Sel juhul - kust te raadiokoode saate? Kunagi ammu mäletan sain sõbrale kuskilt googlest, nüüd suvalt võtsin Radiocodeservice.com, aga sain üle ( 5€ läks, koodi ei tulnud :( )
Proovi 1234, 1111 või 0000.
Mul igatahes toimis originaalmakiga, kui samuti aku tagant käis ja koodi nõudis. :D
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma 2022

#42
Radiocode.lt on see koht, kus vanadele makkidele ilusti tasuta koode anti.

Paneelid on maki osa - st kui paneel välja vaheaada, siis makk ise tööle ei hakka. Ainus variant oleks siis kogu paneeli sees olev elektroonika teise maki sisse tõsta .
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2022

#43
Alfa Romeo 33 kirjutas:
04 Juun 2022, 18:49
Risto kirjutas:
04 Juun 2022, 14:58
Ei hakka uut teemat tegema:

156-l käis korra aku tagant ära ja raadio tahtis koodi saada. Mõtlesin, et lihtsam on sõbralt üks varuraadio võtta millel kood olemas ja mis just oma eelmises 147-s töötas. Ainult esipaneel oli teise disainiga, muidu identne. Vahetasin paneelid ära, panin "uue" raadio külge ja ei kippu ega kõppu. Tundub, et paneele omavahel mixida ei saa?

Sel juhul - kust te raadiokoode saate? Kunagi ammu mäletan sain sõbrale kuskilt googlest, nüüd suvalt võtsin Radiocodeservice.com, aga sain üle ( 5€ läks, koodi ei tulnud :( )
Proovi 1234, 1111 või 0000.
Mul igatahes toimis originaalmakiga, kui samuti aku tagant käis ja koodi nõudis. :D
Ei toiminud.
ts kirjutas:
05 Juun 2022, 07:24
Radiocode.lt on see koht, kus vanadele makkidele ilusti tasuta koode anti.

Paneelid on maki osa - st kui paneel välja vaheaada, siis makk ise tööle ei hakka. Ainus variant oleks siis kogu paneeli sees olev elektroonika teise maki sisse tõsta .
Aga kust praegu saada võiks?