Re: Suvaline pläma 2022

#46
minu meelest on hämmastav, kuidas 4x98 velgi järjepodevalt 4x100 rummudele paigaldatakse :D

ja ka 5x98 5x100 rummudele

ei kõla nagu väga mõistlik aga noh...
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2022

#48
Liikuva kraega poldid *4 või 5 maksavad pmst tavaliselr samapalju, kui velg :D
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2022

#49
ts kirjutas:
17 Juun 2022, 12:23
Risto kirjutas:
15 Juun 2022, 11:32
[...
proovi siit:
https://www.code-radio.com/radio-code/alfa-romeo

ma arvan, et see on sama koht tegelikult :D aga nad saadanased tasuta koode enam ei anna.

ja kui SUl ehk õnnestub ümber nurga ennast siia logida http://www.radio-code.lt/radio-alfa-romeo/1 siis peaks ka siit saama :)
https://www.alfaowner.com/threads/need- ... ere.140598
Sain hoopis siit ilusti küsides tasuta ja kõik töötab :angel:

Re: Suvaline pläma 2022

#50
pagan- unustasin selle üldse ära :D seal on jah head inimesed dekooderitega olemas :D
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2022

#51
Buongiorno, Alfisti!

Otsin 156 prefaceliftile klaasipesuvee düüse(pihustid).Ons kellegil või juhatab hea teeotsa?
Teine küsimus on tehniline. Kas esisilla stabikapukse tuleb vahetada koos vardaga või saab ainult pukse eraldi?
Alfas are for nice people...

Re: Suvaline pläma 2022

#53
https://www.ergo.ee/ergo/uudised/kasuli ... us-pausile

Vanad uudised raudselt, aga avastasin alles nüüd endale sellise võimaluse, ülihästi töötab. Isegi kuigi de facto tehnilist tuge pole olemas ja viimane updated äpile 2020 :roll:

Mulle pakkus 7.4€/kuus + 0.74€ per sõidupäev. Ehk siis kui sõita vähem kui 12 korda kuus, tuleb odavam kui kõige odavam tavaline kindlustus.
Arvestades, et sõidan keskmiselt 1-2 korda kuus, siis easy win :)

Re: Suvaline pläma 2022

#54
Katsetasin seda, kui see teenus välja tuli. Sõidan Alfaga ainult 6 kuud aastas ja selle lahendusega ei võitnud midagi.
Sain neil mingi GPS-klotsi, mille pidin OBDsse ühendama. Huvitaval kombel keeldus auto käivitumast, kui see seal sees oli. Pidin auto käima panema ja siis klotsi tagasi.
Ka hind osutus lõpuks kõrgemaks, kui tavakindlustus. Maksan 6 kuu eest 42 euri.

Re: Suvaline pläma 2022

#56
Kreeta... On ilus, on soe ja näha Alfat kus pole grammigi roostet... Võtab sõnatuks. :D
Suht palju Alfasid liigub siin, enamus on küll igatepidi pleekinud värviga ja mõlkis aga antud isend pildil oli täitsa plekitu. 8-)


Pilt
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma 2022

#57
Alfa Romeo 33 kirjutas:
03 Juun 2022, 15:02
Keegi kunagi rääkis, et Läti pidi olema Alfade riik kus Alfakultuur on paremal järjel, kui meil.
Sai käidud Lätis, täpsemalt Riias ning oldud seal 5 päeva. Ainus kord, kui Alfa ette jäi oli sinna sõites (üks vanem 147). Eestisse tagasi jõudes oli meil pilt Alfade osas tunduvalt parem. Eesti pinnal jäi kohe mitu isendit silma.
Isegi Riia Motomuuseumis ei olnud Alfasid seekord väljapanekul. :thumbdown:
Tegin just iga-aastase Itaalia tripi autoga läbi Euroopa. Ütleks, et tõsine Alfamaa on hoopis Poola. No ei olnud mudelit, mida sealt 2x läbi sõites ei näinud. Kõike, ja mitte ainult üks kord. GTA-d, QV-d, vanemaid GTV-sid jne, on mida vaadata. Leedus hakkasid silma just vanemad Alfad, st 156 ja 147. See-eest Itaalia, mis on kole kitsas ja käänuline, on täis Stelviosid. No viskab sekka ka paar Giuliat ja vanemaid 147, mis on korralikult päevi juba näinud, aga Stelviote kontsentratsioon on muljetavaldav. Kui aga minna üle piiri Sveitsi, on vastupidi, Giuliaid on palju ja aind mõned Stelviod (needki QV) jäid silma. Saksamaa on megaigavaks aastatega läinud. Varasemalt nägi ikka huvitavaid masinaid, praegu aind Passat-Golf-C-klass.

Ja muidugi teedest üldiselt võiks kirjutada romaani kokku. Ühesõnaga Eesti teed on muu Euroopaga võrreldes ÜLIHEAS korras.
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Re: Suvaline pläma 2022

#58
TÄIESTI teisel teemal aga - käisin nädalavahetusel Antslas... kohapeal nägin ühte Alfat veel (aga see ei loe) ja muidu mitte ühtegi...

ja teede osas- läksin mööda käänulisi külavaheteid ja seda suurem oli šokk kui tagasitulles Viljandisse jõudsin (minnes sõitsin ümber linna) :D hea eluga harjununa ununes juba, et selliseid teid on ka olemas :D
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2022

#60
Eile sai terve päev ringi lastud sellise pisikese putukaga. Peab tõdema, et tegu on väga laheda autoga.
Isegi tüdruk, kes Eestis sellist nähes ütles, et see on üks kole auto, muutis seekord oma hinnangut.
Kujutan ette, et Abarth versioonis oleks selline pisike putukas väga nice. :twisted:
Pilt

Pilt
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.