Re: Suvaline pläma 2022

ts kirjutas:
04 Sept 2022, 08:46
Kui rõngas on vigane, siis annab täoselt sama tulemuse - vaheta ka see välja. Kui abi ei ole, siis võib olla viga kuskil kaablis või kontaktides :)

Kõik ülaltoodud asjad töötavad üle abs'i ja selle puudumisel lülivad ennast välja
Rõngas korras, vigane oli hoopis uus ABS andur.
Ei tasu ikka kõige odavamat osta, tootjaks oli firmal A.B.S.
Kel ka plaanis vahetada ABS andurit, siis võtke igaks juhuks ikka Boschi oma, jääb topelttöö ära ja tuleb lõpp kokkuvõttes odavam. :thumbup:
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

spark kirjutas:
20 Sept 2022, 16:13
Alfa Romeo 33 kirjutas:
19 Sept 2022, 20:23
Damn. Selline concept võiks küll tootmisse jõuda aga conceptidega läheb nagu tavaliselt... Välja kukub Fiat Multipla. :mrgreen:
Kui tuleb ... siis on nagu Peugeott 308 ja Opel Astra, Bolognese kastmes :)
Karta on. :D

to ts:
Palju Sul see 159 Sportwagon kütust neelab maantee trassil? Mis pardakompuuter keskmiseks annab? :)
2.2 JTS näitab keskmiseks 8.3. :)
Püsikaga sõites hetkekulu 6 käiguga nii 6-8 vahel.
Pardakompuuter vist kipub vähem näitama, kui reaalne kulu on.
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

kompuuter ja tegelik keskmine on sama (mul on kõik vidinad ilusti vahetatud)- üldine keskmine on 6,9-7,5

maanteekulu on hetkel sõltuvalt pikkusest ja sõidutiilist 5,6-6,4 (kliimaga rohkem ja lühikesed lõigud rohkem)
NB- mul on kiibitud 6k automaat; zakalwe 2,4 manual alla 6 ei saa- üks teine läheduses olev kiipimata AT sõidab maanteed umbes 6,5-7
Tegelikult ma olen normaalne....