Selespeed

#1
Otsing liiga edukaid tulemusi ei andnud.
Aga küsimus esialgu pigem lihtne: 2004 156 2.0jts selespeed. Soovitage kontakte, ideaalis Tartus, Lõuna-Eestis, kes tunneks nende hingeelu ja oleks nõus ühe töösse võtma lähiajal. Viga väidetavalt lihtne, aga iial ei saa kindel olla. Eks muidugi see nö uuesti selgeks õpetamine ja kalibreerimine ka teema.

Re: Selespeed

#3
Ma veidi pelgan seda esinduse hinnapoliitikat ja üleüldist esinduste "rõõmu" et kukutakse hirmsasti kõiki tükke vahetama, ilma et süvenetaks. Ei tea loomulikult kas Carring sellise kategooria alla lahterdub, pole veel sellist kogemust olnud, pigem selline üleüldine ettevaatlikus esinduste teemal. Ei tahaks kohe kukrule musta auku.

Jano praegu väga ei kipu tegelema nende asjadega jah.

Kõnealune auto tegelikult ongi ideena plaanis tema juurest ära tuua. Viga väidetavalt lihtne, selespeedil nö punn tüüpveana irdus ja õli jooksis välja. Ehk siis kui klapib jutt, siis piirduks punni installi ja õli ja kalibreerimisega. Aga iial ei või kindel olla, seega tahakski natukene kindlama peale välja minna.

Re: Selespeed

#4
njah- IMHO- kui auto eest üle ei maksa, siis tasub proovida :D

küsimus on muidugiu selles, et kui kaua see nüüd seal ilma õlita on olnud ja kas niiskus on sees jms (nagu kõigi kaua määrimata olekus olnud asjadega- kui valad õli sisse aga seal on mingi kiht prahti juba ees, siis isegi, kui enne seismajäämist oli kõik korras, läheb see korras olek kiirelt üle ja lähed uuele ringile). Hüdraulikasüsteemid etatavasti sodi ei kannata

seega mina teeks nii, et ostaks uue punni ja midagi sellist https://www.ebay.it/itm/174562647643 ning kakuks pumba laiali (eeldan, et jutt on ikka pumba tühjaksjooksmisest, mitte kasti enda?) ja puhastaks ära ning paneks uued tükid külge (tööriistade olemasolul ei tohiks mingi suur kunst olla - mingi nädalavahetuse aeg ja kuuspakk õlut või midagi) ja siis läheks kalibereerima (seda pead niikuinii minema tegema carringis).

enne seda muidugi kaupleks hinna alla, vormistaks auto enda nimele ümber (lihtsalt for reasons) ja veaks võimalusel oma hoovile (lihtsam testida).

EDIT: tasub küsida, et kui piirdub punni ja õli valamisega (mis võtab aega umbes tund), siis mks seda tehtud ei ole :D
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Selespeed

#5
Eks see gamble kogu mõte on muidugi, aga miskipärast paelub. Veidi nagu loodaks, et siin keegi Lõunas oma garaažis teaks kohe peale vaadates kinnitada või ümber lükata seda mõtet, aga selespeed...eehk siis palju loota vist tõesti.
cron