Re: Suvaline pläma 2023

#4
Head uut!

Päev 1 Pariisis ning selle ajaga nähtud 3 Alfat. Kõik nad olid Mitod. Mito vist on rahvaauto siin... :D
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma 2023

#5
Euroopa suurlinnades (nagu Pariis) tavaliselt suuri autosid ei ole (ja MiTo on just linnakaks mõeldud).

ma siin vaikselt vaagin, et kas vahetada linnakana oma 20 aasta vanune porine prantslane välja poole noorema itaallase vastu aga ... eks kuu lõpus paistab
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2023

#7
Ei tea kas Alfa spidomeeter oli esimene, mida google otsing kuvas... :mrgreen:
Pilt
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma 2023

#8
Hmm... Ma ei suutnud mingil moel seda pilti välja võluda...

Tegelikult ma oleks muidugi mõne ilusama kellaploki võtnud (imho 145/146 ei ole just kõige parema kellade disainiga .. võiks isegi öelda, et kõigist kõige nirumaga...)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2023

#10
On keegi proovinud 147/156/GT, TS/JTS mootoril PCV klappi (varuosakood 71713715) puhastada? Kui raske seda klappi eemaldada on sisselaske küljest? Tundub suht õrn olema - ei tahaks katki teha eemaldades, kuna uut juppi ei ole saada ka enam. :)
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma 2023

#11
mälu järgi- suht lihtsalt tuli ära ja jäi ka terveks (mul olid abiks plastkangid aga ma ei mäleta, kas neid üldse oli selle juures vaja)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Suvaline pläma 2023

#13
Tere, kas kellegil on pakkuda 166 kõlareid ? Või soovitada kohta kust osta, küsimus on just väikeste ükselingi kõlarite kohta, ses mul pole aimugi millised sinna sobivad.

Re: Suvaline pläma 2023

#14
RaidoSV kirjutas:
27 Veebr 2023, 10:15
Tere, kas kellegil on pakkuda 166 kõlareid ? Või soovitada kohta kust osta, küsimus on just väikeste ükselingi kõlarite kohta, ses mul pole aimugi millised sinna sobivad.
Aga kaku need tweeterid välja ning mine nendega Noor Tehnikusse ja vali mõõtude järgi sobivad välja - nii oleks kõige lihtsam, kui nagunii on vaja nad välja vahetada ja ukse seest eemaldada.

Veidike teisel teemal...
https://www.topgear.com/car-news/electr ... per-saloon

Jah, hobuseid on küll meeletult aga ikkagi patareide toitel... :mrgreen:
Kui diisel Alfa on nagu külmaks läinud pasta carbonara, siis mida öelda elektrilise Alfa kohta...? :think: :crazy:
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Re: Suvaline pläma 2023

#15
RaidoSV kirjutas:
27 Veebr 2023, 10:15
Tere, kas kellegil on pakkuda 166 kõlareid ? Või soovitada kohta kust osta, küsimus on just väikeste ükselingi kõlarite kohta, ses mul pole aimugi millised sinna sobivad.
166 tweeterid ise on sellised- peale vaadates läheb sinna mingi 1-1,2" , kui ümbrus ära lammutada ja uus sisse suruda:
Pilt
täpsemalt siin:
https://oeosad.ee/catalogues/alfa_romeo ... client=1#9

ja siin:
https://oeosad.ee/catalogues/alfa_romeo ... =&client=1
Tegelikult ma olen normaalne....
cron