:: Alfa Romeo 155:: 1997a :: K.Kotkas ::

#16
whee. Wideband lambda install ja sumpsi parendamine olid tänase päeva lööklaused. Pidurivedelikku ma ei viitsinud enam õhtl vahetada (lollakas). Käisin vedasin randvere teel paar kiiremat tõmmet ja mõned kiiremad pidurdused.



Rajapäevale tulekul saab ringrajal kuluma vähem kütust, kui sinna minemisel. Segu on tühikäigul 10.5 - 11.30 vahel :shock: , kiirendamisel 13.5 kandis. Fun. Arvan, et lambda siiski on peetis, peale küpsetamist mõni hetk töötas.



Pidurid aga olid omaette ooper, tulena lendas paska rattakoobastest pimedas, kui kettad sai hööguma aetud.



Ootan rajapäeva põnevusega ja planeerin, et saan sõita max 2 tretti.



:roll:



------------------------------------------------------------------------------------



Kohtumiseni armas sõber. Olgu sulle palju seiklusrikkaid kilomeetreid.



------------------------------------------------------------------------------------



TS jätkab siit seda lugu.
Noh eks neid 155 mudeleid mõned on. Mõnede arust liiga mitu. Vähem kui TS -il. Lootust on.

:: Alfa Romeo 155:: 1997a :: K.Kotkas ::

#18
Alfakass kirjutas:Parim auto, millega siiani sõitnud olen ja loodetavasti sõidan veel kaua :wink:


võttes arvesse, kui meeletult kaugel on Sinust Alfa "helpdesk", siis luban, et võtan omale südameasjaks, et see nii ka läheb :lol:
Tegelikult ma olen normaalne....