164 ei käivitu

#1
autol selline jama vool tuleb igale poole sisse , kui aga käivitada tahan siis ei võta starterit ringi , isegi siis kui täkujuhtmetega teise aku pealt lisa voolu andsime , oskab keegi soovitada mis ette võtta , äkki on mingi elektri kala sees

164 ei käivitu

#4
eip tea kui asjalik see kysimus on aga-kas võtme keeramisel tõmberelee klõksib? vee on täielik vaikus? ja ma ess tea kuidas sinna ligipääsemisega on aga keegi võiks haamriga koksata starterit kui keegi samal ajal võtit keerab... kui siis tööle hakkab siis ilmselt harjad läbi....

164 ei käivitu

#5
selline asi et käivitades klõpsis mingi elektriline relee aga tõmbrelee ei teinud häält , vool on ilusti autos olemas kõik asjad toimivad aga mootor ei käivitu

muide ise asun tallinnas kui võimalik siis oleks abi natsa vaja autoks on 3.0 164

164 ei käivitu

#6
no nyyd olen vist elupäästja :) mul eelmine suvi sama jama ja täiesti lambihetkel, tuvastamiseks kulus u pool päeva. asi tegelt lihtne, rooli ymbritseva plastiku sees on posu releesid ja yks neist ei tööta päris öieti, otseselt ei saa öelda et tuksis. täpset asukohta ei meenu aga sellist releed on sellel autol mitu, seega vaheta ykshaaval ja katseta, raudnael et hakkab tööle. ana siis teada kkuda läks. vöibolla pläkutan niisama tyhja, edu

164 ei käivitu

#8
vahetasin paari releed oma vahel , aga ei teinud kõssugi , selline asi veel et kas näiteks tõmberelee ei või läbi olla ja kui on kas keegi oskab öelda kui kallis see võib olla , aga ma kahtlustan siiski elektroonika viga sest mul oli pooltühi aku peal üritasin käivitada vaevaliselt vedas starterit ringi ja paari päeva pärast üritasin uuesti ja siis tuli vool autosse küll aga käivitamise kohapealt enam vool edasi ei jõudnud . mida oskate soovitada

164 ei käivitu

#9
164 on mul siiski 3.0 ja et nende releede kohapealt mul ei olnud väga suurt vahetus võimalust sest releede nr on erinevad ja kui asi ongi relees kust peale romulata veel neid saada on ja kui palju maksavad

164 ei käivitu

#10
aga esmalt siiski võta tester ja mõõda ära kas sul üldse kapotialla miskit voolu jõuab (sest kui ta juba eelnevalt jonnis siis võibolla starteril massi polegi enam...ja sellisel juhul on käivitamine ka uute releede ning ka uue starteriga võrdlemisi keeruline :lol: )
Tegelikult ma olen normaalne....

164 ei käivitu

#11
tegin prooviks uue massi juhtme , aga ei tahtnud käivituda , siis kontrollisin kaitsmeid testeriga , aga osadele kaitsmetele ei tule vool peale isegi siis kui süüde sees on , kas asi on mingis relees , endal hetkel mõistus otsas.

Kas kellelgi on piisavalt teadmisis minu aitamisega

164 ei käivitu

#12
millisetele kaitsmetele ei tule vool peale?



läbi starteri relee ei lähe muide rohkem midagi- seega võiks pakkuda lahtist või oksüdeerunud pistikut



kas süütepoolile pinge tuleb? kui ei siis võiks kahtlustada näiteks seda pistikut, mis juhtmed läbi vaheseina viib...



seda kõike ainult :!: juhul, kui süüteluku põhi :!: :!: :!: muidugi korras on- nimelt viimases positsioonis ei tulegi taha rohkemat, kui ainult starter ning kui lõpp must juhtub olema...
Tegelikult ma olen normaalne....

164 ei käivitu

#14
tervist sain lõpuks oma auto tööle viga oli selles et starterisse ei jõudnud vool

mingid klemmid olid läbi ja juhe tuli uus panna ise ei tea täpselt mida seal tehti sest viisin auto teenindusse aga nüüd on ta sõidukorras

äitähh soovituste eest