kus keegi elab ka ?

#33
põltsukas kirjutas:ma Siin väikses kohas nagu põltsamaa näinud ka juba 4 erinevat alfat
2*156 sportwagon 2.5
üks tavaline 156 sedaan kuuldavasti 2.0
ja mul endal alfa 33 1.4 imola :P
arvestades sellega et mil siin ainult 5000 elaniku on siis alfasid ikka liigub :P


Tumesinine 156 2,5 Sportwagon on minu ja helebeezh 2,5 rail auto omaniku naise sõiduvahend mu teada. Sisult täpipealt sama, nagu mul vist isegi. Korra nägin Võhmanõmme küla vahel liikumas üht helesinist 2,0 Sportwagon Selespeedi, aga rohkem pole näind seda... ja ise pole rohkem alfasid põltsu vahel kahjuks märganud ka :(



Ahjaa... üks helesinine 2,0 sportwagon tuleb värvimisse kuningamäele(sugulase oma) ja siis minu oma jääb ilmselt paariks kolmeks nädalaks mul isale sõidurõõmuks (natuke off topic, aga naljakas kohe, kuidas vana naudib masinat.... ei pane pahaks, arvestades, et tal enda masin VW transporter ja 2,4 tavaline disla :S)

kus keegi elab ka ?

#35
Võiks lausa öelda, et EEstimaa :P



Sissekirjutus Valgamaal, st vanemate kodu. Tegelik Paikuse, aga E-R ja 8-17 Tallinn.



Kõige täpsem oleks vist öelda elukohaks AUTO.
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

kus keegi elab ka ?

#39
Alates juulist, millal lubadest ilma jäin, võtab kaua aega. Muidu ilusa ilmaga käisin baigiga, siis ei seganud hommikused ummikud ka, aga nagu öeldud, ei tohi enam libastuda :D,



Aga stardin nii 6 läbi, täpselt ei teagi, st äratus 5.30 ja nii kuis hommikused asjad valmis saab, ja tavaliselt 8 paiku kontoris. Tagasiteed on hea vaadata: stardi tavaliselt 16,20 paiku Järvevealt ja 18 olen Pärnus Papiniidus naisel järel. Linnasõit on kõige hullem- Pärnust Tallinna piirile tuleb sama ajaga, mis sõidab linnas seel Järvevanale.

Töökaaslane käib Mähelt, tuleb ka tund tööle. Kõik on suhteline.
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

kus keegi elab ka ?

#41
Offtopic...



:lol: punkte tuleb peoga :lol:

ts@samuti sõidab tund aega tööle (55,2km) ja teise tunni koju on-daily-basis.

Juba kuus aastat-> üsna lõbus tegelikult :lol: -> pimedas juba tead isegi kus purjus võrrimees või noor põder teele astub ja kluulates lugusid, kuidas 10km läbitakse autoga 20 min jooksul :roll: :lol: :lol:
Tegelikult ma olen normaalne....

kus keegi elab ka ?

#42
ehh... kui nüüd keksida, siis ärkan pool tundi enne tööd... 15min hommikuvõileivad ja 10-15min tööleliikumine :P

Aga noh... see rohkem kesklinna eelis.. puudus on vähe parkimiskohti ja kõrged parkimistariifid... ja kui valel ajal liikuda, siis võib see paarikildine 10min muutuda kergesti 30min'ks...

samas, kui teada umbes tipptunni aegu ja neid vältida, tehes samal ajal midagi muud kasulikku, siis säästad närve ja aega lisaks bensiinile.

kus keegi elab ka ?

#43
vedruseib kirjutas:ehh... kui nüüd keksida, siis ärkan pool tundi enne tööd... 15min hommikuvõileivad ja 10-15min tööleliikumine :P
Aga noh... see rohkem kesklinna eelis.. puudus on vähe parkimiskohti ja kõrged parkimistariifid... ja kui valel ajal liikuda, siis võib see paarikildine 10min muutuda kergesti 30min'ks...
samas, kui teada umbes tipptunni aegu ja neid vältida, tehes samal ajal midagi muud kasulikku, siis säästad närve ja aega lisaks bensiinile.


Tead kudas parkimise eest ei pea maksma võtad numbrid auto küljest ära.Võsa Petsi poolt testitud :lol: :lol: :lol:
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

kus keegi elab ka ?

#44
:D siis veetakse minema äkki :P

Õnneks firmatelefon ja mobiilne parkimine olemas :D kodu juures ka üks hoov, kuhu ühisteenustel asja pole. Väidetavalt mis kõnniteest tänavalt eemale jääb, see neid enam ei koti. Ehksiis kõnnitee serv on ühisteenuste võimupiir.

Sõber rääkis, kuidas oli kaubamajas käinud. Parkis auto alasse, kus teisaldamise märk... terve rida oli ju juba parkinud... kõiki ikka minema ei veeta... aga oh üllatust, tuli poest tagasi ja oligi terve rida ära veetud. Ütles, et jube kähku, kuna pikalt poes ei olnud :S

kus keegi elab ka ?

#45
...jahh, bool öhegza silmad lahti, vesi pähe, jope selga, laps kaenlasse, autosse, sisemised kojamehed tööle, ummikusse, suund kesklinna, tatti pritsib, sõimu lendab, laps kooli, suund vanalinna, 15 min sõitu ja natuke jalutamist, kurat alfonsot ei saa kuumaks :roll: ...tahmata siin linnavahel külma mootoriga, aegajalt peab maanteel köhimas käima