Küsimus!!!!

#1
nimelt küsimus!

kas võib alfa GTVL lihtsalt kliimasüsteemi autolt ära demonteerida ja kuuuri alla tõsta

sest torustik on kuskilt katki ja andurid samuti ei tööta

Ma koogiks välja ta kapoti alt ja saaks mõned kilod vähemaks.küsimus tekib selles et kui ma ta sealt välja kakun ega ta siis hakka mingeid probleeme tekitama???

Küsimus!!!!

#2
:roll:



ainus probleem on selles, et Sul hakkab palav :lol:



ah jaa-> kui kliima välja võtad, siis vaata, et Sa kliimanupukest ei lülita (või siis võta ka lülitusrelee ära)-> nimelt kliima lülitamisega tõstab ECU ka mootori pöördeid (tulemuseks suurem küttekulu... ja külma ikka ei ole :lol: )
Tegelikult ma olen normaalne....

Küsimus!!!!

#3
mida kliimapumba rihm veel ringi ajab?

sobiva pikkusega rihm tuleks ka leiutada sinna...



pakuks et veepump ja genekas jäävad kurvaks muidu...

Küsimus!!!!

#6
Siis võiks juba terve sisu välja visata :) Ja turvapuur sissekeevitada 8) Muidu mõtetu töö.

Küsimus!!!!

#7
see eeldaks sõidutahet ja oskust



varasemates väljaütlemistes on jannuke üsna skeptiline olnud sportliku sõidustiili osas...



tegemist siiski ilmselt suure säästmise eesmärgil alfa köndistamisega...

Küsimus!!!!

#8
Luman kirjutas:Aga miks seda lihtsalt korda teha ei võiks?


iseenesest kui on paar toru katki siis on asi ju lihtne

ja odav parandada 8)

Küsimus!!!!

#9
E.T. kirjutas:tegemist siiski ilmselt suure säästmise eesmärgil alfa köndistamisega...


:mrgreen:



kliimasüsteemi ainus eesmärk on salong palaval päeval jahedana hoida :roll:



Kliima lülitamine suurendab mootori koormust, seeläbi suurendab kütusekulu ning rikub ümbritsevat keskkonda :roll:



95% maailmas olevatest autodest lahkus tehasest ilma kliimata



Kustotsast see köndistamine on?



P.S. enne kritiseerimist visake korraks pilt GTV kliimasüsteemile ning uurige palju sealne torustik maksab :mrgreen: (vihje-> selle hinna saab esindusest)



P.P.S. sobiva pikkusega rihm on liiga elementaarne, et seda üldse mainida :roll:
Tegelikult ma olen normaalne....

Küsimus!!!!

#10
no ei tea...



jannuhellu puhul ma siiski mainiks ära ka rihma...

ta on varasemal ajal igasugu imelike mõttekäikudega rabanud...



ah

wadever... pole minu asi...

Küsimus!!!!

#11
jannuhellu kirjutas:Ma koogiks välja ta kapoti alt ja saaks mõned kilod vähemaks.
palju sa sellega kaalu alla saad?

Küsimus!!!!

#14
8) on vedelemas 164 oma-kui mäletad siis sobis sinna täitsa... kui pakkub huvi võtta ühendust! lepime hinna kokku...