M: Alfa 33 16V varuosadeks

#1
tere.

otsustasin mitte viitsida tegeleda selle auto remontimisega.
olemas on veits üle kahe mootori, osaliselt lahti võetud. igal plokikaanel on kõveraid ja sirgeid klappe, aga üldiselt on üle 16 korraliku väljalaske- ja üle 8 sisselaskeklapi.
kokkuvõttes saaks ühe korraliku mootori kokku, aga olen nõus müüma ka lihtsalt mootori juppe eraldi. sobivad ka 145/146 1.7 16v boxerile.
peale mootori on auto üldiselt komplektne ja isegi sõidukorras.

sisaldab ka selliseid toredaid detaile nagu komplektne recaro sisu (33 p4) ja zender spoilaring (k.a. küljelaiendid).
üldiselt tahan kõigest ülejäänust kah lahti saada, niiet palju asju annan ära lihtsalt bensuraha eest.
rain lubas paar pilti ka aplõudida.
asub vaidas.
kogu kupatus korraga 2500.-
[veljed, esiamordid müüdud]

mags
58401372
Viimati muutis mags, 15 Apr 2009, 14:59, muudetud 3 korda kokku.

M: Alfa 33 16V varuosadeks

#3
Kradi ilusad veljed! :P
Mis sa nende velgede eest tahaksid,ning kui sügav muster neil rehvidel on? :)
Masin näeb muidu päris kena välja,kuidas rooste kohapealt lood on,ning mis sa selle auto eest ilma mootoriteta tahad ja kui velgede ära võtmine hinda langetab,siis mis oleks hind ilma nende velgedeta?
Krat pidin ma enda Alfa 33me väga heas korras mootori ära viima! :evil:

Reijo :)
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

M: Alfa 33 16V varuosadeks

#4
üldiselt on roostet vähe, aga pole detaili, mida poleks mõlgitud või üsna halvasti pahteldatud.
niiet kere on hullem kui piltidelt paistab.

muidu kui huvi on siis helista ja ma räägin sulle täpsemalt kõige seisukorrast ja mõtleb hinnad ka välja.
nagu nägid, proovisin ma juba oma 155 velgi väikest viisi müüki panna... et asemele tuleks siis need valged panna võib-olla.

M: Alfa 33 16V varuosadeks

#6
Auto vastu huvi siis enam pole!
Aga valukatest oleks huvitatud küll,pildi peal tunduvad küll väheke kratsitud need veljed,et peaks võibolla uue kuue peale laskma! :roll:
Kuid kui valukad tuleks ilma rehvideta odavamad osta,siis oleks nõus ilma rehvideta ostma! :wink:
Pean veel natuke mõtlema! :D
Kui oled valukate müügi ja hinna suhtes midagi välja mõtelnud,siis pane mulle PM teele,sest arvatavasti sooviks need valukad ära osta. :)
Viimati muutis Alfa Romeo 33, 31 Mär 2009, 13:33, muudetud 2 korda kokku.
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

M: Alfa 33 16V varuosadeks

#8
Jarmo kirjutas:Räägi ega mitte juhuslikult nelikvedu? (saada pm) Ja kas mootor läheb sinna hinna sisse?
155-e plekveljed peaks sinna vist alla istuma?
155-e plekkveljed peaksid jah istuma,kui nad on 4x98,või flantsidega 4x100! :wink:
Minu teada ei ole see AR 33 nelikvedu. :icon_think:
Eestis on paraku neid AR 33mesid nelikveoga väga vähe,juhul kui üldse neid veel meie maa peal liigub! :roll:
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

M: Alfa 33 16V varuosadeks

#9
jarmo:
see pole nelivedu.
algul otsustasin jah kogu moosi ära anda 5tonniga. mootorid seal hulgas. veljed plaanisin 155-le ülevaatuse ajaks alla panna ja kui sobivad, siis vast jätangi. seega panen 33le lamellidega plekid alla.

vml:
rullikud, kõik saaled on tutikad, rihmad läksid puruks.

alfa romeo 33:
rehvivahetus maksab ligikaudu 400-500. on sellel mõtet?
ja kratsitud need veljed väga ei ole, küll aga veits koorub lakk maha kohati.


ja muide käigukastis sai vähe sünkroid ka vahetatud, niiet see võib isegi suht hea kast olla. 16V kastis on tiba lühema ülekandega differ, kiirendus parem.

arvestage sellega, et kõik asjad on väga odavad. kes midagi soovib, võtku ühendust TELEFONI teel ja hinnad on kokkuleppe küsimus.

M: Alfa 33 16V varuosadeks

#10
mags kirjutas:alfa romeo 33:
rehvivahetus maksab ligikaudu 400-500. on sellel mõtet?
ja kratsitud need veljed väga ei ole, küll aga veits koorub lakk maha kohati.
Maha võtmine ei tasu ära jah!
Aga niipalju võiksid lisada(juhul kui Teil on võimalik mõõta rehvi mustrit),kui sügav muster neil rehvidel on,ning kui laiad need rehvid on,et siis teab kas peab uued rehvid ka ostma peale? :icon_roll:
EDIT: Mis sa selle all mõtled ---> kahjuks 4x100 detsenter poltidega?
Kui need valukad sobivad 4x98 poldiauguga masinale korralikult,siis ma paneks broneeringu peale valukatele ja valuvelje poltidele,kui sobib?
Vennal oleks soov osta,kuid Ta ei tea millal välja saab Kupist,Ta arvas,et võibolla järgmine nädal kui munadepühad on.
Kui vend välja saab,siis võiks need veljed ära küll osta! :)
EDIT 2: Saatsin sulle PM-i! :wink:
Viimati muutis Alfa Romeo 33, 31 Mär 2009, 21:51, muudetud 1 kord kokku.
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.