Auto Teemaline Suvaline Pläma

#1606
Nii teine võistluspäev läbi... vihma sadas koguaeg :icon_thumbdown: Mingi katse ajal olime traktori kopas paari meetri kõrgusel.. sealt oli suht hea vaade. Lätlaste evo lõpetas küljega puukuuris... samas kuuris, kus Murakas mingi aasta läbi sõitis. Igatahes päris kihvt oli see aasta.
155, 2x166, 159 ja 75?

Auto Teemaline Suvaline Pläma

#1608
Viimased 2 korda olen saanud sõita nüüd uuema Skoda Octaviaga(diisel),ning no päris mõnus ja hea on,võrreldes Audide,Bemmide,Opelite ja Volksudega(vähemalt võrreldes nendega mida mina olen näppinud)! :mrgreen:
Skoda ongi teine automark,mis mulle peale Itaalia autode meeldib,kuid Itaalia autod on ikkagi paremad,stiilsemad ja südamelähedasemad! :icon_thumbup:
Süda ihkab ikkagi Alfa Romeo juurde,kuid paraku pole selle masina soetamine hetkel rahaliselt võimalik,ning pean leppima vaznikuga! :cry:
Loodetavasti aasta lõpp või,siis uus aasta toob midagi head ka minule,ning hea oleks kui ta tooks mulle Alfa Romeo! :)
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Auto Teemaline Suvaline Pläma

#1609
VAG grupp koostab pmst samade sama detaililao ja knowhow baasil:

VolksWageneid
Audisid
Seate
Škodasid

Lisaks on neil portfellis ka Lamborghini - nüüd saadaval taas ka väikeseerias tagaveolisena :)
Porschega on VAG kontsern mitukümmend aastat kurameeritud... RS esialgsed seeriad ja hilisemad omanikusuhted.

-

ülaltoodut arvesse võttes jäi repliik škoda ülemusikkusest teiste markide ees veidi segaseks... (pmst peaks olema tegemist VAG grupi ostuga 90 algusest mis pidi saama grupi uueks säästuautoks ja koostama hakati teda mitte kõige värskemate kontserni lahenduste baasil, millist joont minuteada hoitakse tänaseni).

-

Juhitavuse koha pealt peaks olema BMW parem kui ükskõik milline VAG pereauto (vaidlus oleks mõtetu emotsionaalne loba, siin loevad vaid ringiajad ja roolimise täpsus).

-

Opeli osas 100% nõus - odavalt ja sageli ebakvaliteetselt koostatud auto - isiklikult läbi põdenud nii peetud opeli, kui suht uue... ei meenu ühtegi säravat hetke neist masinatest.

-

Italjanode kujustuskeele hea tasemega nõus - aplaus itaalia disainikoolkonnale.
FIAT kontsern oskab õnneks alfa legendi elus hoida ja ferrari märgi all vahel ka mõne kiire auto üllitada :)

Auto Teemaline Suvaline Pläma

#1610
E.T. kirjutas:VAG grupp koostab pmst samade sama detaililao ja knowhow baasil:

VolksWageneid
Audisid
Seate
Škodasid

Lisaks on neil portfellis ka Lamborghini - nüüd saadaval taas ka väikeseerias tagaveolisena :)
Porschega on VAG kontsern mitukümmend aastat kurameeritud... RS esialgsed seeriad ja hilisemad omanikusuhted.

-

ülaltoodut arvesse võttes jäi repliik škoda ülemusikkusest teiste markide ees veidi segaseks... (pmst peaks olema tegemist VAG grupi ostuga 90 algusest mis pidi saama grupi uueks säästuautoks ja koostama hakati teda mitte kõige värskemate kontserni lahenduste baasil, millist joont minuteada hoitakse tänaseni).

-

Juhitavuse koha pealt peaks olema BMW parem kui ükskõik milline VAG pereauto (vaidlus oleks mõtetu emotsionaalne loba, siin loevad vaid ringiajad ja roolimise täpsus).

-

Opeli osas 100% nõus - odavalt ja sageli ebakvaliteetselt koostatud auto - isiklikult läbi põdenud nii peetud opeli, kui suht uue... ei meenu ühtegi säravat hetke neist masinatest.

-

Italjanode kujustuskeele hea tasemega nõus - aplaus itaalia disainikoolkonnale.
FIAT kontsern oskab õnneks alfa legendi elus hoida ja ferrari märgi all vahel ka mõne kiire auto üllitada :)
Seda teadsin,et Škoda kuulub VAG kontsernile. :)
Škoda kiitmise all pidasin silmas seda,et tal on ilus dashboard,istmed,ning välimus on ka tegelt väga viis! :icon_thumbup:
Kuid seda masinat ei tasu hakata võrdlema Alfadega,sest siis kuulub minu eelis ikkagi Alfale! :P
Ei pidanud silmas luksusklassi bemmisid,vaid sama hinna-kvaliteedi suhtega bemme! :D
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Auto Teemaline Suvaline Pläma

#1611
mul on ocatvia diisel ja nüüd pealt kahte aastat on läbi aetud 140 tuhat, ei lagune aga ei ole kah midagi erilist. Alfaga on sõita kuidagi mugavam ja uhkem. Kütusekulu muidugi 166 keskmine 12 versus octavia keskmine 5,5-6. Niiet väga pikka maad sites paneb ikka mõtlema, aga mis teha. Niiet skodat ei laida, aga kiita kah ei oska nagu kuskilt otsast

Auto Teemaline Suvaline Pläma

#1613
AR 33 - mis hinnaklassist jutt käib?
õiglane oleks võrrelda ehk sama ajavahemiku ja klassi autosid...

aga pane siis juba huvi rahuldamiseks kirja mis škoda ja mis bemm osalesid võrdluses. väljalskaaasta, mootor, veoskeem, transmissioonitüüp, varustustase jms hind kui selline väga ei huvitagi, selle teadmisega ei ole tulevastel lugejatel suurt midagi peale hakata ;)

Auto Teemaline Suvaline Pläma

#1614
E.T. kirjutas:AR 33 - mis hinnaklassist jutt käib?
õiglane oleks võrrelda ehk sama ajavahemiku ja klassi autosid...

aga pane siis juba huvi rahuldamiseks kirja mis škoda ja mis bemm osalesid võrdluses. väljalskaaasta, mootor, veoskeem, transmissioonitüüp, varustustase jms hind kui selline väga ei huvitagi, selle teadmisega ei ole tulevastel lugejatel suurt midagi peale hakata ;)
Lisan siis testid mis leidsin! :D
Sel lehel siis testitulemused ja võrdlused mõningate markidega: http://www.skoda.ee/?pid=96&lang=1" onclick="window.open(this.href);return false;
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Auto Teemaline Suvaline Pläma

#1616
Üldiselt mina soovitaks AR33 alfakiindumusest natuke üle saada :D . Mind kuulutatakse nüüd vb küll ketseriks aga maailmas on siiski päris palju häid ja ilusaid autosid mis ei kanna alfa märki 8) .
Endal on päris palju erinevaid lemmikuid, e30 m3, mb190 evo, lotus omega, fiat500, vanad meeriklased jne.

aga eks muidugi kass ostaks ka konservi kui raha oleks... :wink:
155 Q4 / 159 jtdm / Kappa 16vT

Auto Teemaline Suvaline Pläma

#1617
veiks kirjutas:Üldiselt mina soovitaks AR33 alfakiindumusest natuke üle saada :D . Mind kuulutatakse nüüd vb küll ketseriks aga maailmas on siiski päris palju häid ja ilusaid autosid mis ei kanna alfa märki 8) .
Endal on päris palju erinevaid lemmikuid, e30 m3, mb190 evo, lotus omega, fiat500, vanad meeriklased jne.

aga eks muidugi kass ostaks ka konservi kui raha oleks... :wink:
Kerge öelda,võimatu üle saada! :D :wink:
Andsid sõrme,ning tema võttis terve käe! :D
Vahepeal läheb asi küll kergemaks,kuid Alfa kirg lööb natukese aja pärast uuesti välja! :D
Seda ma tean,et on veel palju ilusaid marke,kuid süda kuulub ikkagi Alfa Romeole,küll ma kunagi selle masina ka saan,ükspuha mis mudel,peaasi et on Alfa Romeo! :)
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Auto Teemaline Suvaline Pläma

#1618
veiks kirjutas:Üldiselt mina soovitaks AR33 alfakiindumusest natuke üle saada :D . Mind kuulutatakse nüüd vb küll ketseriks aga maailmas on siiski päris palju häid ja ilusaid autosid mis ei kanna alfa märki 8) .
Endal on päris palju erinevaid lemmikuid, e30 m3, mb190 evo, lotus omega, fiat500, vanad meeriklased jne.

aga eks muidugi kass ostaks ka konservi kui raha oleks... :wink:

nüüd oled küll ketser :D

Auto Teemaline Suvaline Pläma

#1619
veiks kirjutas:aga eks muidugi kass ostaks ka konservi kui raha oleks... :wink:
Kassil konserv olemas, aga isegi kui ei oleks, siis neid ikka ei ostaks :twisted:
Võib hästi ja targalt rääkida, aga veel parem on hästi ja targalt vait olla!