Alfa 155 1.7TS - 7mK

#17
Sa peaksid ise saama ka remondikohta valida.
Kui minu 164-le üks sisse tagurdas ja peale seda ratas viltu oli pöördusin kohe TRK poole ja kindlustus aksepteeris seda.
Pole mõtet jah mingitel küla kollidel seda remontida lasta. :icon_hi:

Alfa 155 1.7TS - 7mK

#18
7mK kirjutas:Remondikohas ei teatud ei mudelit ega ka seda kuskohast varuosi saaks tellida.. :icon_eh:
Pidid esmaspäevaks kalkulatsiooni tegema ,et siis näha kas on mõtet taastada..
Esmasel pilgul ütles asja ülevaataja, et on lootusetu keiss ja siin ei ole ilmselt vist midagi teha.
Vahetamisse läheksid siis- Tagaluuk, Stange ning venitama peaks ka kere kuna pepu on ikka korralikult stange alt deformeerunud(luuk kinni ei lähe).

Oijah, kurb aga tõsi. :(
Kapott ei saagi kinni minna,sest nagu pildi pealt näha siis kapott on mõlkis(derformeerunud),ning seepärast ka ei sulgu,ning kindlasti oma osa annab ka stange alune tala,kuid see on kindlasti tehtav asi!
Vaja oleks see tala vahetada(kui tõesti vajadus,siis ka keret venitada),uus(kasutatud) stange ja uus(kasutatud) kapott osta,ning peaks jääma nagu uus! :wink:

Kõike Paremat!
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Alfa 155 1.7TS - 7mK

#19
Ma ei saa aru mis stange talast te siin räägite.... On satnge ja on selle tagumine sein, ehk see osa kus on pagasi luugi vastus. Luugi paneb uue (kasutatud, sest uuet ei leia ja kui leiab siis hind on kundlasti jube) Luugi sätib paika ja luugi järgi surub seest tagaseina välja. Stange saab soojafööniga enam-vähem sirgeks... viimase lihvi annab nagu ikka... Pahtel. See siis minu nägemus. Tervitused.... Kui tallinnas hakkama ei saa ... võite pöörduda Rakverre :icon_hi:
155, 2x166, 159 ja 75?

Alfa 155 1.7TS - 7mK

#20
Jarmo kirjutas:Ma ei saa aru mis stange talast te siin räägite.... On satnge ja on selle tagumine sein, ehk see osa kus on pagasi luugi vastus. Luugi paneb uue (kasutatud, sest uuet ei leia ja kui leiab siis hind on kundlasti jube) Luugi sätib paika ja luugi järgi surub seest tagaseina välja. Stange saab soojafööniga enam-vähem sirgeks... viimase lihvi annab nagu ikka... Pahtel. See siis minu nägemus. Tervitused.... Kui tallinnas hakkama ei saa ... võite pöörduda Rakverre :icon_hi:
Stange taga on vahesein,ning seal peaks olema ka (karp)tala(pagasnikus seespool),vähemalt nii palju kui ma Alfasid olen uurinud on neil ka (karp)tala pagasnikus seespool! :wink:
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Alfa 155 1.7TS - 7mK

#21
oi kurja päris hull laks ikka... aga mina arvan et tasub korda teha 155 on seda vääärt .... edu remondiga !

Alfa 155 1.7TS - 7mK

#22
No eks see remont selgub kalkulatsioonist.. pole minu asi öelda kindlustusele, et tee korda, kui parandamise hind läheb kallimaks kui 50% auto turuväärtusest.
Pahtlihunnikut ma ei taha- ütlesin remondikohas.
Nad lubasid uut luuki uurida aga see maksab vist küll ulmeraha.

Loodame parimat, eks ma siis uuendan teemat kui asi selge.

Alfa 155 1.7TS - 7mK

#23
Uudiseid siis..

Auto läheb remonti ja tehakse korda.. juhei! 8)
Eks kvaliteedi üle võib hiljem juurelda.

Alfa 155 1.7TS - 7mK

#25
Nägin mõnda aega tagasi sind paldiski mnt alguses...polnud seal hullu midagi :D

igatahes tore kui korda tehakse... mitte ei kanta maha!
155 Q4 / 159 jtdm / Kappa 16vT

Alfa 155 1.7TS - 7mK

#26
Uudiseid siis vahepeal..

Auto on @ Repairshop :icon_thumbup: , koha nimeks on siis "Nuulika Autoremont" ja asub ta Vilde tee 98a.
Meister tundus konkreetne ja osad pidid täna jõudma.

Kui kätte saab teen kerge kevadise hoolduse (õlid, filtrid, küünlad) ja teen korraliku keemilise.

Stay Tuned :icon_hi: