Suvaline PLÄMA vol 2010

#64
alfanatico kirjutas:alfafoorum - ja pläma jätkub kauemaks
miks Sa oma avatarilt pole koledat valget numbert ära kaotanud :icon_wtf:

endal ju uued pildidki olemas ja puha
:grandpa:
Tegelikult ma olen normaalne....

Suvaline PLÄMA vol 2010

#65
...ah, p**** ma ei viitsi 8) ...numbreid pole veel küljes musti, kevadepoole panen
(mõtlen, et millal see valge pulber kõik ära sulab... ehk peseb ka soola minema teedelt :oops: )

Suvaline PLÄMA vol 2010

#67
ma kogun pigi auto küljest
aga keda see peaks küll huvitama ::itpnt::
Manused
17462_1267085437578_1243076431_30790789_1106764_n.jpg
17462_1267085437578_1243076431_30790789_1106764_n.jpg (12.02 KiB) Vaadatud 6110 korda

Suvaline PLÄMA vol 2010

#68
Isiklikust kogemusest julgen soovitada lamellidest NOKIAN Hakkapeliitta RSi. Siiani pole suutnud veel nendega katust teha ::itpnt::

P.S Talvel kiiresti kohalt ära saamine on ikka rohkem veoskeemis kinni kui rehvis :grandpa:

Suvaline PLÄMA vol 2010

#69
Luman kirjutas:P.S Talvel kiiresti kohalt ära saamine on ikka rohkem veoskeemis kinni kui rehvis :grandpa:
:roll: noo ega ikka ei ole küll :mrgreen: HKPL läheb ka üherattaveoga ilusti kohat ära, samas, kui nii mõnigi teine on ka kaherattaveoga probleeme (minu toodud näide "kvaliteetlamelli" kasutamisest tingitud uue auto kadumisest muuseas oli kolmerattaveoga auto kohta)

ehk siis naast on hea, kui liigelda punktist a punkti b kohas, kus on paljupaljupalju jääd... sekka lumevaale jne

lamell on hea liikumiseks punktist a punkti b hooldatud trassil või asulas või siis klassikalisel lumeteel (lumeteele muuseas sobivad ka minu 164 all olevad rehvid väga hästi)

aga igal juhul on meie suurepäraste ilmaolude (palju pehmet lund ja sekka läga) jaoks vaja korralikku "põhjamaa" mustrit - kahtlustan, et isegi kui nendel guudjeeridel oleks naastud ... oleksin ikkagi suuremas lumehunnikus kinni [hauever-> kui autol oleks kaks vedavat ratast ning veojõu ja stabiilsuskontroll :roll: ning kui auto oleks veidi väiksem... saaks tõenäoliselt suht häste liikuda]

ehk siis naast on kasutu vale rehvi puhul :idea: ja õige rehvi puhul ei ole naast enam nii oluline :roll:


homme kaevan 164 lumest välja ja teen vähe pikema ringi mööda lumeteed :icon_think: siis uued muljed :book:
Tegelikult ma olen normaalne....

Suvaline PLÄMA vol 2010

#70
Luman kirjutas:Isiklikust kogemusest julgen soovitada lamellidest NOKIAN Hakkapeliitta RSi.
Oleks ka need võtnud (või olid need R-id, kumbad need uuemad olidki..?),aga Michelinid tulid odavamalt kätte. Netist kasutajate hinnanguid otsides nende kahe omaduste vahe aga suur polnud..:) Rohkem selline üsna samal tasemel ja võibolla pisut RSi poole kalduv..:) Aga see oli ni vähe, et ma ei hakanud rohkem pead vaevama. GY UG-d olid kah üsna samas paadis.
ts kirjutas:ehk siis naast on kasutu vale rehvi puhul :idea: ja õige rehvi puhul ei ole naast enam nii oluline :roll:
ma ütleks nii, et naast päästab natuke vale rehvi puhul, aga õige puhul pole väga eelist, kui, siis vast täieliku kiilaka peal. Sest tegelikult on ju see naelrehv ka lamellidega varustatud, muidu ei liiguks see asi kuhugi..:) Lumepudrus töötab nagunii vaid muster ja naelal pole tähtsust.
Eesti Saabiklubi ja foorum

Suvaline PLÄMA vol 2010

#71
Head sõbrapäeva kõikidele Alfistidele! :icon_hi: :D
Me oleme siiski üks suur pere ja sõpruskond! 8) :D
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.