Suvaline PLÄMA vol 2010

#211
Jäid silma sellised toredad väited ühest teisest foorumist:

"Alfade kohta niipalju, et olen kokku puutunud ja tunnen inimesi kes omanud .... ropendada ei taha aga tykk s...a"

"no ma küsisin ainult selle pärast, et siin vast päris jõukaid inimesi ka kes omavad mitut autot ja äkki just ongi teiseks autoks Alfa, aga uurisin jah, pigem on see auto ikkagi uusrikka pedepojale kel on raha seda ülal hoida:) "

Vastuväiteid? :drillsergeant:

Suvaline PLÄMA vol 2010

#213
-erik- kirjutas:Jäid silma sellised toredad väited ühest teisest foorumist:

"Alfade kohta niipalju, et olen kokku puutunud ja tunnen inimesi kes omanud .... ropendada ei taha aga tykk s...a"

"no ma küsisin ainult selle pärast, et siin vast päris jõukaid inimesi ka kes omavad mitut autot ja äkki just ongi teiseks autoks Alfa, aga uurisin jah, pigem on see auto ikkagi uusrikka pedepojale kel on raha seda ülal hoida:) "

Vastuväiteid? :drillsergeant:
huvitav on see, et kui "kogenud omanikku" veidi pitsitada, siis mingil hetkel selgub, et see oli hoopis ühe sõbra auto ja remondimees rääkis :mrgreen:

:roll: niipalju, kui ma tunnen inimesi, kellel on Alfa, siis huvitaval kombel neilt nagu seda tüki juttu ei tule... vähemalt mitte nendelt, kellega olen kokku puutunud ... rääkimata sellest, et 156 esisilla remont on odavam, kui näit A6 oma ning seda pole vaja ka nii tihti teha, siis :mrgreen: on alfa ikkagi lagunevam (nagu ütles kuskil keegi tark mees- Alfa või Lancia vastupidavust või kvaliteeti ei saa Euroopa autodega võrrelda :icon_shocked: )

:drillsergeant:

aga tegelikult on sõprade sõbrad jätkuvalt ühed huvitavad loomad :doublefu:
zakalwe kirjutas:
ts kirjutas:käisin 164-ga pakikest üle andmas
Hm. Väga mafia-esque, kui sa minu käest küsid...::itpnt::
The transporter.

Alfakuller
Tegelikult ma olen normaalne....

Suvaline PLÄMA vol 2010

#215
mrt kirjutas:
-erik- kirjutas:Vastuväiteid? :drillsergeant:
Mehed teavad mida räägivad, lisada pole midagi
üks küsimus siiski-> kui mul on teiseks autoks Alfa ja esimeseks kah, siis kuhu ma klassifitseerun?

ja kui alfanaticol on teiseks autoks Alfa ja esimeseks ja kolmandaks ja neljandaks kah... mida see siis tähendama peaks ?
Tegelikult ma olen normaalne....

Suvaline PLÄMA vol 2010

#216
ts kirjutas:
mrt kirjutas:
-erik- kirjutas:Vastuväiteid? :drillsergeant:
Mehed teavad mida räägivad, lisada pole midagi
üks küsimus siiski-> kui mul on teiseks autoks Alfa ja esimeseks kah, siis kuhu ma klassifitseerun?

ja kui alfanaticol on teiseks autoks Alfa ja esimeseks ja kolmandaks ja neljandaks kah... mida see siis tähendama peaks ?
Krt seda teab, aga küsi ise ehk. Teema leidsin Eesti Calibra klubist. Ei saagi nagu aru, et mis nad vinguvad, igast masinast saab kunagi ju Opel :butt:

Suvaline PLÄMA vol 2010

#217
-erik- kirjutas:Jäid silma sellised toredad väited ühest teisest foorumist:
"Alfade kohta niipalju, et olen kokku puutunud ja tunnen inimesi kes omanud .... ropendada ei taha aga tykk s...a"
"no ma küsisin ainult selle pärast, et siin vast päris jõukaid inimesi ka kes omavad mitut autot ja äkki just ongi teiseks autoks Alfa, aga uurisin jah, pigem on see auto ikkagi uusrikka pedepojale kel on raha seda ülal hoida:) "
Vastuväiteid? :drillsergeant:
Mitte ühtegi.
Ma just halasin siin enda oma kohta.

Wait...

Kahjuks jätsin ma muuhulgas mainimata, et täiesti see täiesti juustuks tuunitud/seisnud/rikkuri pedepoja õudusunenäost alfa vedas mind suvalises ilmastikus suvalistel teedel 40K km, ilma et ma oleks peale esmaste seismisvigade likvideerimist pannud sinna juurde midagi peale bensiini ja muude vajalike vedelike. Ja läbis 2x ausalt gaasitesti tuksis lambdaga. Kui lihtsalt poleks juhtunud, et viltune iste, lekkiv katuseluuk ja mõned mittepõlevad salongipirnid mind segama poleks hakanud, paneks vist julmalt siiamaale ringi ja raviks vajadusel pisut väsinud pistikuid. Mind you, 3 aastat oli see mu primaarne sõiduk. Ükski varasem pole nii hästi pidanud, kui see, arvestades eriti seda, mis seisus ta tegelikult minu kätte sattudes oli ja kui vähe ma tegin selleks, et ta päris korda saaks. Haridustöötaja palk ilmselt ei kvalifitseeru ka 'rikkuri' omaks...
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Suvaline PLÄMA vol 2010

#218
opeli remont võrreldes alfa remondiga ei makse tõesti midagi, sellepärast nad arvavadki et alfa omanikud peavad uusrikkad olema :sherlock: aga miks just peded sellest küll aru ei saa :roll:

Suvaline PLÄMA vol 2010

#219
::itpnt::

Alfa remont võrreldes Calibra omaga ei maksa kah suurt midagi - lihtsad asjad on odavad, keerulisemad asjad kallimad :roll: ja kallid asjad ehmatavad püksid jalast põhimõte kehtib kõigi autode puhul.

Kuigi jah- originaalosade hinnavahe on siiski tuntavalt olemas (romulas-> 164 õhulugeja eest küsiti 900.- siis läksin sealt edasi Omega juurde ja selle kapoti alt sain täpselt sama asja 500 eest; hinnapäring boshi tõi Alfa tühikäigumootori hinnaks pea poole enam, kui Opeli omale... muidugi bosch'i koodi järgi tuli lõpuks asi veel odavam) 8)
mrt kirjutas: :sherlock: aga miks just peded sellest küll aru ei saa :roll:
:icon_think:

mingi trendivärk ilmselt (ehk siis eristud massist siis oled p... :P sõidad bemmiga oled audimeeste jaoks bemmip... sõidad audiga oled opelimeeste jaoks audip... , sõidad Opeliga oled volkarimeeste jaoks p... teel töökotta änd sõu on )

tegelikult on sellele kindel vastus olemas aga kuna meil võib olla ka väiksemaid televaatajaid, siis jätan froidismid kõrvale :lol:
Tegelikult ma olen normaalne....

Suvaline PLÄMA vol 2010

#220
ts kirjutas:tegelikult on sellele kindel vastus olemas aga kuna meil võib olla ka väiksemaid televaatajaid, siis jätan froidismid kõrvale :lol:
Kui sa nüüd froidismide all mõtledki seda, mida Sigismund Schlomo ise asja kohta ütle(k)s, siis julgen täie kindlusega väita, et ei, sul ei ole vastuseid. Või kui on, siis on need valed.

Siiralt teie,
p-loog.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Suvaline PLÄMA vol 2010

#221
:roll:

nooh ei tea kas just valed (froidismid on "edasiarendus" sellest, mida härra ise oleks öelnud :mrgreen: ) igatahes on see seotud killustumisega ning samamoodi oma ihade ja soovide ning kiindumuste ülekandmisega sinna kuhu see ei kuulu (ja ei olnud mul kavatsust välja tulla millegi labasemaga, kui alateadlikult loodud kuvandiga "teistest", kes ei saa kuidagi olla paremad)

igatahes- kes veel ei tea, siis Alfalagunemine on täiesti dokumenteeritud füüsikaline protsess, mis on ka pildile püütud
Pilt
lähemalt http://et.wikipedia.org/wiki/Alfalagunemine" onclick="window.open(this.href);return false;
Tegelikult ma olen normaalne....

Suvaline PLÄMA vol 2010

#222
ts kirjutas::roll:
nooh ei tea kas just valed (froidismid on "edasiarendus" sellest, mida härra ise oleks öelnud :mrgreen: )
Kui baas on möga, siis selle edasiarendus ei saa ka palju parem olla, eksole :) Või, okei saab, aga antud juhul mitte. Ütleme nii, et mul on herr freudi suhtes teatud (põhjendatud professionaalne) vastumeelsus.
ts kirjutas:alateadlikult
MOTT. edasi pole enamasti mingit põhjust lugeda :lol:


Okei, tänapäevases kognitiivses psühholoogias räägitakse ka 'alateadvusest', aga see on hoopis midagi muud. Näiteks jalgrattasõit on 'alateadlik' protsess, kui see kord on selgeks õpitud. Selles ei ole midagi müstilist, peidetut ega arusaamatut.

Eniveis, tagasi alfade, naiste ja õlle, või millest iganes me siin enamasti räägime, juurde.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Suvaline PLÄMA vol 2010

#223
:icon_think:

nagu me aru saame, siis alateadlikult ei kuulu mõttemaailma?

IMHO alateadlik käitumine on lisaks jalgrattasõidule ka grupikuuluvus (valge ja must nt) samamoodi liigitaks sinna teatud sõnakasutuse (näiteks hoolimata viksist ja viisakast käitumismanneerist ja sõnavalikust meelitab auto lammutamise käigus näpu lõmastamine suust välja selliseid sõnu, mida isegi ei tea) jne :mrgreen:

aga jah- väljas on juba suvi... seega autosid remontima (enne lõplikku alfalagunemist)
Tegelikult ma olen normaalne....

Suvaline PLÄMA vol 2010

#225
ts kirjutas::icon_think:
IMHO alateadlik käitumine on lisaks jalgrattasõidule ka grupikuuluvus (valge ja must nt) samamoodi liigitaks sinna teatud sõnakasutuse (näiteks hoolimata viksist ja viisakast käitumismanneerist ja sõnavalikust meelitab auto lammutamise käigus näpu lõmastamine suust välja selliseid sõnu, mida isegi ei tea) jne :mrgreen:
Mmm...mitte päris nii. Kui huvi on, võin mingi (mitte väga erialast kantseliiti täis) artikli leida, mis selle mõiste paremini piiritleks. Eks ta rohkem siuke terminoloogiline tõmblemine on, lihtsalt freudistlik idee 'alateadvusest' ja selle funktsioonidest on midagi, mida me enam väga tõe pähe ei taha võtta.
ts kirjutas:aga jah- väljas on juba suvi... seega autosid remontima (enne lõplikku alfalagunemist)
Mnjah, ma loodan, et ma selle asemel ise järgmine nädal Amata põhja alfalagunema ei jää, läti kalade rõõmuks. Sigavinge vesi see aasta, nagu eelminegi, aga veel kõrgem.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)